Hoşuma giden ilginç fotoğraflar

Her ne kadar konuyla ilgili en ufak bir yeteneğim olmasa da fotoğrafı ve fotoğrafçılığı seviyorum. Böyle anı yakalamak için elinde kamerayla şekilden şekile giren, ISO şeysini ayarlamaya çalışan kimselere hep gıpta ederek bakıyorum. Ya yine isyana bağlayacağım olayı ama. Arkadaş insanın yapmak istediği bu kadar çok şey olmasına karşın günün hepi topu 24 saatten ibaret olması haksızlık değil mi? Yetmiyor abi gün yetmiyor, saatler dakikalar yetmiyor. Her sabah hüngür hüngür ağlayarak, acılar içerisinde uyanmak zorunda kalacağımı bilmeme rağmen 3’ten 4’ten önce uyuyamıyorum. Mesela saat şu anda 3:22 ve Egonomik’e içerik girmeye anca sıra geldi.

Neyse efenim fotoğraflara bakıp şen olunuz, mümkünse şunun gibileri masaüstü duvar kağıdınız olarak ayarlayıp “Allah’ım sen Caner’e zaman ve imkan ver, profesyonel fotoğrafçılık öğrenip Toroslardan, Ölü Denizlerden kendi elcağızlarıyla çektiği fotoğrafları paylaşsın” diye dua ediniz. Canımsınız.

İlginç Fotoğraflar 01 İlginç Fotoğraflar 02 İlginç Fotoğraflar 03 İlginç Fotoğraflar 04 İlginç Fotoğraflar 05 İlginç Fotoğraflar 06 İlginç Fotoğraflar 07 İlginç Fotoğraflar 08 İlginç Fotoğraflar 09 İlginç Fotoğraflar 10 İlginç Fotoğraflar 11 İlginç Fotoğraflar 12 İlginç Fotoğraflar 13 İlginç Fotoğraflar 14 İlginç Fotoğraflar 15 İlginç Fotoğraflar 16 İlginç Fotoğraflar 17 İlginç Fotoğraflar 18 İlginç Fotoğraflar 19 İlginç Fotoğraflar 20 İlginç Fotoğraflar 21 İlginç Fotoğraflar 22 İlginç Fotoğraflar 23 İlginç Fotoğraflar 24 İlginç Fotoğraflar 25 İlginç Fotoğraflar 26 İlginç Fotoğraflar 27 İlginç Fotoğraflar 28 İlginç Fotoğraflar 29 İlginç Fotoğraflar 30 İlginç Fotoğraflar 31 İlginç Fotoğraflar 32 İlginç Fotoğraflar 33 İlginç Fotoğraflar 34 İlginç Fotoğraflar 35 İlginç Fotoğraflar 36 İlginç Fotoğraflar 37 İlginç Fotoğraflar 38

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Mert dedi ki:

  Benim öneri yazımı yayınlar mısın abi :?

 2. Mehmet Çelikkaya dedi ki:

  Caner Kardeşim; Seninde bi ayarın olsun ama… Her gördüğünden canın çekiyo. Toroslar, ölüdenizler falan demişin ardından şunun gibi fotoğraf dediğin (ilginc-fotograflar-15.jpg) taaaaaa uzay be kardeşim. Valla önceki yazılarından aklımda kalan ukdelerin ve artı bunlar… Gerçekleştirmeye ömür yetmez. Paran olsa amenna ama bizim o parayı kazanmaya da yetmiyo gariban ömrümüz.

 3. eski kafa dedi ki:

  Ahaaa Cüneyt Abi gelmiş!!! Cüneyt Abiii… Merhaba Cüneyt Abi!

 4. Onur dedi ki:

  Cüneyt abi gelmişşş şükür kavuşturana :)

  Bu arada fotoğraflar gerçekten güzelmiş Caner.

 5. serhat dedi ki:

  Fotoğraflar süper :)
  Nacizane klemek istediğim bir şey var herhangi bir fotoğrafa tıkladığımız zaman sağ-sol tuşu ile fotoğraflar arası geçiş yapabilsek hoş olur öbür türlü biraz zahmetli oluyor:)

 6. irfan dedi ki:

  Nihayet Cüneyt Abi geldi . Benim için büyük bi eksiklikti , üstüne gelip gelip oynarım artık :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.