Hyundai’den harika bir reklam: Babaların altıncı hissi

Bu tür çalışmalara her rastladığımda reklamcılığa olan ilgim daha da bir artıyor. Her zaman söylerim, eğer bilişim sektöründe olmasaydım muhakkak reklam sektöründe şansımı denerdim. Öyle yekten ilgi çekici fikirler bulduğum için değil, insanların hoşuna giden, gülümseten ve samimi olanın sevilmesini sağlayan şeyler yapmayı seviyorum diyeyim. Belki çoğunlukla Kemal Sunal’ın Yüz Numaralı Adam filmindeki gibi dandik ürünler pazarlayan markaları övmek ile vicdanımın sesine kulak vermek arasında kalacaktım ancak bir hal çaresi bulunurdu elbet, ne bileyim dandik ürünler için çok da güzel olmayan reklamlar çekerdim mesela. Gerçi bu da aç kalmama neden olurdu ama…

Evet sevgili dostlar, geldik reklam sektörü ve reklamcılık hakkında sahip olduğum bilgilerin sonuna. Şimdi yukarıdaki filme odaklanalım ve keyif alalım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Muhammet dedi ki:

    vay be, nereye bağlayacaklar diye bekliyordum. çok orijinal bir reklam olmuş.

  2. Mehmet ÇELİKKAYA dedi ki:

    Çok BABA bir araçmış vesselam…

  3. ayti fatih dedi ki:

    Evet her geçen gün güzel reklam yapılmaya başlandı artık, reklam sektörüne girip düzeltme görevimide başarı ile tamamlamış oluğumdan dolayı gururluyum (her nekadar reklam işine el atmasamda kendiliğinden düzeldiği için bir tik koyuyorum) başka görevlerde görüşmek üzere arkadaşlar :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir