10 Yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Ahahah harbiden öyle bir şey deselerdi ne yapardın çok merak ediyorum :D

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Gidip alırdım herhalde :)

 3. Kamil dedi ki:

  Yeminle “Levent sapığına bıraktık” diye okudum :D

 4. ozanTi dedi ki:

  Çok iyiydi bu! Levent sapağını sapık anlayanı da dahil :D 

 5. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Caner Amerikada benzin istasyonlarında büyük marketler bulunuyor ve bu marketlerde Türkiyedekilerden biraz farklı içinde satılmayan şey bulamazsın zira eczanede satılan ilaçlar abd de marketlerde de satılır tıpkı teknoloji ürünlerinde olduğu gibi yani Hp Abd merkezli bir firma olduğu için bu ibarenin yazması yadırganamaz aslında :) Siz bunu yadırgarsanız Türk Hava Yollarının Abd de yapabileceği bir ankette

  Yolculuk halinde hangi içecek istersiniz?
  1) Çay
  2) Limonata
  3) Kahve
  4) Türk Kahvesi

  şeklinde olabilecek bir sorusunu da Amerikalıların yadırgaması lazım :)

 6. ahmettatar dedi ki:

  Ya ben hiç bir şıkkı yadırgamadım siz neyine şaşırdınız onuda anlamadım.. Yokmudur hani çalıştığı için izin alamadığı için yakın bir yere teslim edilmesini isteyen en yakın teslimat bölgesinde bir yere bırakılır sen de müsait olunca gider alırsın.. kargocular da çok yapar böyle.. Adamlar senin ürünü geri teslim aldığından emin olmak nerden nasıl teslim aldığını olası o teslimat yerindeki darbe ya da hasarı tespit etmek adına kayıt altına almak için soruyorlar ne güzelmiş Hp kullanıcısı olmak varmış yani..

 7. Caner Öncel dedi ki:

  Tamam beyler doğru söylüyorsunuz da Türkiye’ye hizmet veriyorsan buranın koşullarına göre hareket etmen lazım. Benzinciye laptop bırakırsan adamı döverler :)

  Ayrıca ben HP’nin teknik servis hizmetinden gayet memnunum, bir kaç gün önce belirtmiştim: http://www.egonomik.com/2011/11/hpden-kusursuz-teknik-servis-hizmeti/

 8. ahmettatar dedi ki:

  Canerrrrrrrrrr söylemeyeyim dedim ama dayanamadım vallahi ya adamlar KARARLAŞTIRILAN bir bırakma noktasına diyorlar yaww sen söylüyosun onlara da uyarsa oraya bırakıyorlar işte haa..:))

 9. Burhan dedi ki:

  Amerika’da kargo işi Türkiye’deki kadar gelişmemiş. Bu yüzden her noktada şube yok. Bazı büyük işletmeler (Büyük derken, benzin istasyonu, market gibi yerler) Kargo şubesi olarakta hizmet veriyor.

  Yani size en yakın market aynı zamanda Yurtiçi Kargo şubesi gibi düşünün. Siz o şubeyi söylüyorsunuz onlar alıyor sizin yerinize. Olayda garipsenecek bir durum yok.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir