indir.com’dan gelen yeni yıl hediyelerim

Esaslı takipçilerim bilirler hediye vermeyi de almayı da pek bir severim. Türk blogları arasında en çok hediye dağıtanlardan birinin sahibi olduğumu düşündüğüm için, bu gibi bana gelen hediyelerden “Bakın bana ne geldi” gibisinden söz ederken görgüsüzlük yapmadığıma inanıyorum, yani umarım siz de öyle düşünmüyorsunuzdur.

En güncel yazılımların ve oyunların adresi indir.com bana çok güzel bir jest yapmış ve içerisinde kupa, üzerinde Egonomik.com yazan, anahtar şeklinde bir USB bellek ve şekerlerin bulunduğu tam adrese teslim bir hediye paketi göndermiş. Başlıkta “hediyelerim” dedim ancak talihsiz bir kargo faciası nedeniyle bardağım tuzla buz olduğu (ki benim gibi bir bardak fetişisti için son derece acıklı bir tabloydu) ve şekerleri de paketi açar açmaz ofis arkadaşlarımla birlikte tabiri caizse gömdüğüm için sadece belleğin fotoğrafını koyabildim -ki gerçekten görsel olduğu kadar işlevsel de bir hediye olmuş.

indir.com ailesine bu güzel jestleri için gönülden teşekkür ediyorum ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini diliyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. Varol dedi ki:

  Güle güle kullan hediyelerini :) Sizin bana gönderdiğiniz egonomik kupasınıda kardeşim bulaşık yıkarken kırdığında aynı hisleri hissetmiştim. Bende kupa olayını çok severim evde en az 3-4 tane sadece bana ait ve kimsenin dokunmadığı kupam var (Hala kıramadıkları) :D

 2. Ozgen dedi ki:

  Gule gule kullan Caner. Ya bi de bu bloga mobilden cevap yazmak ne kadar zor ya :) roket ile top isaretindenngoremiyorum yazdiklarimi (:

 3. Caner Öncel dedi ki:

  Eyvallah teşekkür ederim arkadaşlar :)

  @Özgen tamam bunun bir çaresine bakacağım, en azından mobilde onların görüntülenmemesini sağlayalım.

 4. Muhammet dedi ki:

  boyutu ne kadar saniyede kaç mb yazıyor kaç mb okuyor usb 3 mü usb 2 mi nedir

 5. Komplike dedi ki:

  Bence güzel bi hediye olmuş :) Zira ananas da gönderebilirlerdi :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir