Inmode teknolojisi ile pek çok estetik sorununuzdan kurtulun

Inmode, üç tane ayrı teknolojiyi tek bir platform altında toplar. Bu ınmode yöntemi, insanların problemlerine en etkili bir şekilde çözüm getirmeye yönelik çalışmalar yapar ve bu sayede en iyi sonuçlar elde edilir. Bu alanda, ünlü Doktor Mustafa Karataş, son derece güvenebileceğiniz bir doktordur. Forma teknolojisi ile belirli teknikler sayesinde en iyi yaşlanma karşıtı etkiyi elde edebilmeniz sağlanır. Fractora teknolojisi, cildi soyma ve kırışıklıklara etkisi olan bir teknolojidir. Bu yöntem, en kısa sürede cildinizin yeniden yapılanmasına olanak verir. BodyFX teknolojisi ise, vücudu biçimlendirme ve cildi sıkılaştırma amaçlı olan bir teknolojidir. Vücudunuzun eski haline göre daha kusursuz olabileceğini iddaa ediyor.

Cildinizi Gençleştirme Forma İle Nasıl Sağlanır?

Vücudunuzdaki yeni kolajen liflerinin yapımını uyararak cildin elastikiyetini arttırır. Aynı zamanda ınmode teknolojisinin bir parçası olan forma kırışıklıkların giderilmesinde de kullanılan bir yöntemdir. Forma yönteminin, biri yüz için diğeri vücut için üretilmiş olan iki farklı aplikatörü bulunmaktadır. Bu aplikatörler ile cilt altı ısıtılarak herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeyen bir kolajen oluşmasını uyarır. Yüz kısmında alında, üst göz kapaklarında, burun kenarlarından ağız kenarlarına doğru oluşan çizgiler ve yaşlılıktan dolayı boyun kısımlarında oluşabilen kırışıklıkların oluşmasını engellemek için uygulanan etkili bir tedavi yöntemidir. Vücutta ise, kolların üst kısımlarında oluşan sarkmalar, karın bölgesindeki esneklik kaybı ve vücudunuzdaki sıkılığın yok olmaya başladığı her bölge de uygulanabilir bir yöntemdir. Bu yöntemin yapılması için bir hafta aralıklar geçerek toplamda 6 seans uygulanması önerilmektedir.

Cilt Yenileme Fractora İle Nasıl Yapılır?

Cildinizi yeniler ve derin olan dokuları yeniden yapılandıran bir yöntemdir. Inmode teknolojisinin bir parçası olan fractora ile cilt kalitesi yükseltilir. Aynı zamanda, kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünün azaltılması amaçlanır. Daha genç görünmenizi ve hissetmenizi sağlayan bir yöntemdir. Inmode parçası olan fractora, cildin yenilenmesinden fayda sağlayabilecek olan vücuttaki her kısıma uygulanabilir.

Cildin yenilenebileceği ve bunun için bu yöntemin en çok uygulandığı bölgeler göz kapağı, gülümsemeden dolayı oluşan çizgiler, alın, yanaklar, dudak çevreleri ve yaşlılıktan dolayı ortaya çıkan boyun kırışıklıklarında uygulanır. Kırışıklıklar için uygulandığı gibi renk düzensizlikleri veya akne izleri bulunan her bölgede uygulanabilir. Ciltte bulunan problemlere göre 3 veya 6 hafta aralıklarında 3 veya 6 seans uygulanması önerilir. Tedavi sonucunda, meydana gelen olumlu etkileri direkt olarak fark etmeye başlayabilirsiniz. Ancak, sonuçların en iyi şekilde gözlemlenebilmesi için yaklaşık 2 hafta kadar bir zaman dilimi geçmesi gerekir. Ciltteki iyileşme son aşamasına gelmesi için 3 ay kadar bir zaman geçmesi gereklidir. Aynı zamanda, fractora, başka tedavi yöntemleri ile beraber kullanılabilir. Dolgu ya da botoks enjeksiyonları ile beraber de kullanılabilir. Böylece ciltte daha etkili sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra kişiler, uygulama yapılan bölgeyi nemlendirmeleri gerekir ve güneş ışınlarına direk maruz kalmaktan da kaçınmalıdırlar.

Vücut Biçimlendirme BodyFX İle Nasıl Yapılır?

Bu yöntem, selülitlerin görünümünü azaltmak, karın bölgesini sıkılaştırmak, kalça bölgesini toparlamak ve daha kusursuz bir cilde sahip olmak amaçlı kullanılan, ınmode teknolojisinin bir parçası olan bir yöntemdir. Vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarının yok olmasını sağlarken aynı zamanda vücudun esnekliğini kaybetmemesi için de uğraşır. Aynı zamanda bu yöntem ile herhangi bir cerrahi operasyon geçirmeden veya cerrahi aletler kullanılmadan kalça, karın veya bel gibi kişilerin şikayetçi olduğu vücut bölgelerindeki kusurları gidermeyi amaçlar. Kişinin vücudundaki probleme göre haftada bir kereden başlayarak 4 veya 8 haftaya kadar bir tedavi süreci uygulanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir