İnşaat sonrası ve temizliği

Ada Temizlik, temizlik sektöründe sayılı profesyonel temizlik hizmeti sunan firmalardan bir tanesidir. Üstün nitelikli bir temizlik için yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Alanındaki güncel gelişmeleri takip ederek en yeni teknolojik temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile genişletmektedir. Daha iyi bir temizlik hizmeti için alanında uzman ve deneyimli bir personele sahiptir. Ankara temizlik firmaları arasında ön plana çıkan Ada Temizlik, özellikle inşaat sonrası temizlik denildiği zaman sektörün ilk akla gelen isimlerindendir.

İnşaat sonrası kalıntılarının silinmesi ve tüm detayların en ince ayrıntılarına kadar temizlenerek sizlere oturulacak bir alan oluşturulana kadar sürdüğünü ve bu süre içinde el değmedik yer kalmayıncaya kadar üstün bir hizmet ile sizlere sunduğu temizlik hizmeti, müşterilerin memnuniyeti için en yüksek standartlarda gerçekleştirilmektedir.

Ankara Temizlik Şirketleri Sizlere sürekli hizmet veren firmamız 7/24 sizlere bilgi vermek ve istediğiniz özelliklerde temizlik için hizmet vermeye hazırdır. Tadilat sonrası veya inşaattan sonra oluşan kireç ve kir lekeleri gibi ağır bir temizlik işi için deneyim ve uzmanlık gerekmekte bizler de bu özellikleri sizlere en iyisini sunarak istediğiniz şekil de bir temizlik ile evinizi oturulacak haline ve ya eski temiz haline getirilerek tam zamanın da teslim edebilmekteyiz. Kullanılacak olan malzemelerin hem sizin sağlınızı hem de temizlik personelimizin sağlığını düşünerek uygun standartlar için de tercih etmekteyiz. İnşaat sonrası temizlik işlerin de en iyi sonuç için oluşan toz ve kir sıradan bir temizlikten ziyade daha tecrübeli olan firmamız ile derinlemesine olarak yapılarak yeni gelecek olan eşyalarınız için uygun ve hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Mutfak banyo zeminlerin de kalan boya ve kir de en nitelikli ekipmanlar ile doğru oranlar da kullanılacak olan kimyasallar ile temizlenerek var olan zararlı mikroorganizmaların yok edilmesini ve uzun süre oluşmasını engelleyecek yüzeylerin el de edilmesi ile sizlere daha huzurlu ve daha yaşanası alanlar sunabilmekteyiz. Hizmetlerimizden sürekli olarak yararlanmak adına periyodik bir temizlik işi için bizleri bilgi vererek sizlere bu hizmeti de sunmamızı sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir