İnsanın Pagerank’ı 4 olmaya görsün


Gün gelir hemen hemen her gün ilgilenmeye çalıştığınız sitenize 10 günden uzun süre uğrayamazsınız. Ev arıyorsunuzdur, yeni bir hayat kurma mücadelesindesinizdir ve bu süre zarfında sabit bir internet erişimine sahip olamamışsınızdır. Bu koşuşturmaca arasında “pek sevgili okurlar bakın durum böyleyken böyle, nicedir sizlerle de pek ilgilenemedim fekat kusuruma bakmayın” demeye fırsat bulamamışsınızdır.

(Giriş – gelişmeyle şeyettim, neden bir süredir ortalarda olmadığımı da araya sıkıştırdım şimcik sadede geliyorum)

La benim Pagerank’ım 4 olmuş ya la? Aheh. Yahu bilseydim daha önce nadasa bırakırdım siteyi. Sen tut onca zaman papağan gibi ortalarda peycrenk peycrenk diye dolan, Google seni zerre iplemesin. 10 gün ortalardan kaybol Pagerank’ın 4 olsun. Mantıklı bir iş mi şimdi bu? Şimdi gene birileri çıkıp “öyle diyon da ganha bu peycrenk bi naneye yaramıyo artık” diyeceklerdir, demesinler. Benim puanım onlara dohuz olur ganha.

Bu arada İzmit’liyim artık ben. Evim var, 140 metrekare anasını satayım, at koştursan koşturulur. Sevgili dostum Ümit’in de yardımlarıyla sadece bir buçuk odasını doldurabilmiş olmam veya evin ortasından geçen upuzun koridora OGS bağlanmış olması problem değil. Zigon sehpam var, halım, internet bağlantım, ne bileyim televizyon altlığım var. Az biraz zorlasam berjer koltuğum bile olur ama o zaman demezler mi “adama bak pagerankı 4 oldu hemen azıttı” diye? Tabi azizim tabi, zor bu işler. Yolunuz Üçyol taraflarına düşerse ve bulaşık yıkamayı göze alırsanız beklerim.

Bu mutluluk dolu yazımı ruh halime uygun bir şarkıyla noktalıyor ve hepinizi sevgiyle selamlıyorum efenim.

VitaminKara Cahil
[audio:http://egonomik.com/mp3/Vitamin-Kara_Cahil.mp3]

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

25 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir