İnsanlara neler oluyor?


Bazen kimyasal gübre kullanarak bomba yapmayı bilmediğim için gerçekten ama gerçekten şükrediyorum, sizler de şükretmelisiniz. Bir ilköğretim öğrencisine, yani ufacık bir çocuğa cinsel organını göstererek o çocuğun bütün psikolojisini altüst etmek pahasına taciz eden yarratıkların nefes alabildiği bir dünya bence var olmayı hak etmiyor.

Bre deyyus, sen de şükret ki bu memleketi yöneten insanlardan biri değilim. Bırak makamımı kaybetmeyi, yargılanıp içeri atılmak pahasına o elinde tuttuğun şeyi sana yedirirdim. Sonra da 50 senedir diğer 7 milyar insanın hakkı olan oksijeni yok yere heba ettiğin için elimdeki tüm imkanları kullanarak anandan doğduğuna pişman olmanı sağlardım.

Ulan asabım bozuldu ya…

Haber: Kız öğrenciye cinsel organını gösterirken yakalandı

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. TahsinSUNGUR dedi ki:

  Sanırım yarratık derken o ikinci R kasıtlı olarak kullanılmış.Ama yerinde bi kullanım .. Böylesine ne desen haklısın abi ya..

 2. kadirrrrr dedi ki:

  Ben bu şahısı insan olarak görmüyorum. İnsanı hayvandan ayıran özellikler vardır. Şeref, ahlak, kültür gibi değerlere sahip olmayan canlıların hayvanlardan farkı yok benim için. Hayvanlarda karınlarını doyuruyor, çiftleşiyor ve geziyor. İnsanın bir amacı gayesi yok ise yaşamayada hakkı olmamalı. Hitler amca nerdesin :) :) Seni özledik yahu..

 3. ThLsT dedi ki:

  Bunlara yapılacak en iyi ceza  bu tip tacizcileri alıcaksın ıssız bir yerde çıkamayacakları bir yere kapatacaksın zamanla artık birbirlerini becerirlermi açlıktan yerlermi orası mâlum.
  Şu görüntüleri izledikten sonra az bile düşünüyorum ama neyse.
  Bakalım sonumuz ne olacak.
  Daha neler görücez.

 4. Muhammet dedi ki:

  Şu an, içten içe kızdığım o çinlilerin, aslında yaptıkları işkenceleri neden ve kimlere yaptıklarını birer birer anlamaya başlıyorum. Önyargı kötüdür, işkence iyidir. Ya da, işkence de kötüdür, Allah ıslah etsin.

 5. Mehmet dedi ki:

  Abi çok pisleştiler artık yaa otobüste yapanını mı ararsın üniversite çıkışı yapanını mı kardeşimiz var arkadaşımız var sevgilimiz anamız bacımız böylesini kimse kusuruma bakmasın hadım edeceksin bir daha böyle bir şeyi düşünmeye fırsatı dahi olmayacak.

 6. Şenol Şengül dedi ki:

  bu ne ilk nede son olacak,Mehmet’in dediği gibi otobüs’te veya dolmuşta cinsel organını kadınlara gösterenler vardı,bu videolara internet ortamında denk geldim…bunlara en güzel uygulanacak yöntem halka açık ortamda işkence yapmak…o zaman bu ve bunun gibi şerefsiz O.çocukları belki bazı şeyleri anlarlar.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir