İnternet siteleri insan olsaydı

Son zamanlarda sosyal medyada denk gelmiş olabileceğiniz iki arkadaş var, Youtube kanallarının ismi Yalan Dolan. Böyle güzel eğlencelik parodiler hazırlıyorlar, çıtır çerez niyetine arada iyi gidiyor. “İnternet siteleri insan olsaydı” başlıklı fırından yeni çıkan bu çalışmalarını (favorim Yemek Sepeti oldu) bir yandan kah kih koh gülerek öte yandan “Hangi sitenin virali la bu? Hayır viralse komik değil çünkü” düşüncesiylen izledim. Sonunda viral olsa da komik yanlarının ağır bastığına kanaat getirerek sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Viralse komik değil çünkü.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Teknofiber.net dedi ki:

  Bu ikiliye bayılıyorum.

  Bu videoda da en çok güldüğüm Yemeksepeti, inci sözlük ve youtube :)

 2. Muhammet dedi ki:

  Ya ben bunları biliyorum, bunların stüdyosu var, orada çekmişler. Aynı zamanda “Oha diyorum” ve “Yapyap” diye alternatif kanalları da var, aynı stüdyonun ürünü. Bunlar aslında kalabalık bayağı, sırf YouTube üzerine odaklanan elemanlar. Viral değil merak etme. :D

 3. ilyas dedi ki:

  bu çocuklar viral değil. sakallı olan ekşi sözlük efsanelerinden peder zickler. bıyıklıyı tanımıyorum ama bunlar okan bayülgenin ekibindeydiler. çok çok daha güzel işler yapabileceklerini düşünüyorum. başlangıç için şahane bence.

 4. murat dedi ki:

  sabah sabah güldürdünüz beni teşekürler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.