Internete bağlanabilen bir tişört giymek ister misiniz?


Adamlar yapmışlar, internete bağlanabilen, Twitter güncellemelerinizi eş zamanlı olarak üzerinizde taşıyabileceğiniz, kamerası ve mikrofonu olan teknoloji manyağı bir tişört tasarlamışlar. Interaktif bir cihazdan çok işletim sistemi özellikleri taşıdığı için de adına tshirtOS demişler.

An itibariyle üretim maliyetleri çok yüksek olduğu ve ne kadar satış yapabileceklerinden emin olamadıkları için “satın almak istediğinizi bize bildirin” diyorlar. Buna göre ne kadar çok kişiye ulaşabilirlerse fiyatı da o kadar düşüreceklermiş. Bence güzel bir pazarlama tekniği, son kullanıcıya rahatça ulaşılabilen bir devirde yaşıyoruz, elde böyle bir imkan varken neden kullanılmasın ki?

Ürün hakkındaki düşüncelerime gelince, elbette bir çok teknoloji meraklısının hoşuna gidecektir ama bana göre işin bokunu çıkarmaktan başka bir şey değil. Twitter’da paylaştığımız özlü sözleri de üzerimize giymeyiverelim. Teknolojiyi severim ama kararında olmalı, 80’lerde çekilen bilim-kurgu filmlerinde tasvir edilen, üzerine alüminyum folyo giymiş rüküş “gelecek insanları” gibi görünmek istemem.

Bu üründen istediğinizi belirtmek için aşağıdaki adrese girip kayıt olmanız gerekiyor:
https://www.facebook.com/ballantines/app_389541127745161

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. kralizasyon dedi ki:

    Güzel ama dediğin bu işin şeyini çıkartmaktır.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir