iPhone 5 sokakta yere yapıştırılırsa ne olur?

Hostinger


Tahmin edebileceğiniz üzere bu bir viral reklam (zaten artık eğlenceli videoların çoğu bilinçli çekilen reklamlar anasını satayım). Zekice tasarlanmış ve görünüşe göre sahiplerine baya bir fayda sağlamış.

Yeri gelmişken Apple’ın “i” ile başlayan tüm ürünlerinden ve bizzat kendisinden nefret ettiğimi söylemiş miydim? Gerçi adamlara kızmamak lazım, insanlar markalara tapmaya devam ettikleri sürece kendilerini sevgiyle sömürecek birileri mutlaka olacaktır.

Maliyeti 100 dolar bile olmayan cihazı güzel memleketimde 3.299 TL‘ye satıyorlar ve millet kredi kartına 12 taksitle satın alıyor. Gözünü kırpmadan bu parayı ödeyenlerin çoğunun aylık gelirinin 3.299 TL’den düşük olduğuna adım gibi eminim.

Neyse siz bana bakmayın, rahmetli Steve Jobs’un dediği gibi “Aç kalın aptal kalın“.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

 1. Bülent

  Biz Türkler zaten maaşlarından fazla telefon kullanmaya alışkınız ve bu olayı Türkiye yapsalar eminim balyoz murc falan getirip mermerle birlikte söküp alırlardı eminim :)

 2. ali elmas

  saçmalık yemin ederim gavur ne anlar beleşcilik kültüründen yiyosa cıksın taksime yapıştırsın 10dk orda kalırsa adam değilim dozerle gelirler yine çıkartırla onu ordan :D 

 3. Şenol Şengül

  gerek yok İphone 5’e 3,200 lira bir telefona vermenin anlamı yok. o kadar para olsa arabayı modifiye yaparım.

 4. nurkan

  iphone 5 kilitsiz (unlocked) amerika satış fiyatı 650 usd, operatorlerle anlaşmalı fiyatı ise 199 usd. Türkiyede fiyatlarının çok yüksek olmasının nedeni apple değil Türkiyedir.

 5. Uğur Sağlam

  Yapıştırılırsa diyince bende Yere Atıyorlarlar Kırıyorlar sanmıştım :D Ne kadar farklı anlayışa sahibim :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir