iPhone dediğin alet doğru tutmazsan çalışmaz

Hostinger

Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan ve dünya çapında çok yoğun bir ilgi gören iPhone’nin yeni nesli iPhone 4, ilginç bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

iPhone 4 kullanıcıları tarafından gelen şikayetlere göre cihazı sol eliniz ile kullandığınızda ciddi derecede sinyal kaybı yaşandığı bildirilmiş. Gelen bu ilginç şikayetler üzerine Apple ‘in patronu Steve Jobs, bu konuda bizzat kendisi bir açıklama da bulundu. Yaptığı açıklamayı şu sözler ile dile getirdi.

“Her cihazın kendince bir hassasiyeti vardır.” diyen Jobs bu gafın üzerine çözüm olarak da sadece “Telefonu o şekilde kullanmayın” demekle yetindi. Teknoloji siteleri ve forumlarda yeni bir tartışma konusu yaratan iPhone 4, Youtube’den de nasibini aldı. Kullanıcılar tarafından cihazın defosunun kayda alındığı videolar paylaşıldı. Jobs o videoları ortadan kaldırabilir mi bilinmez ama teknoloji uzmanları tarafından bu durum “küstahlık” olarak değerlendirildi.

Çözüm olarak; iPhone 4 için özel olarak geliştirilen kılıf problemin giderilmesine yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

    • İşte aklın yolu birdir demekki. Kardeşim için 5800 sipariş verdim Hepsiburada’dan, daha fazla özellik ve 3’te 1 fiyatına, ne lüzum var o kadar atraksiyona :)

  1. zac_i_e

    aynen Caner. ben aldım 2 ay önce gayet güzel. üstelik nokia. tek eksiği biraz kalın olması. ama o da dert değil :D o kadar para verip cüzdan boş gezmekten iyidir :D

    • Aslına bakarsan olay biraz da heves meselesi, bizim oğlan heves etmiş aldık. Yoksa ben hala babalar gibi Sony Ericsson w810i kullanıyorum, bildiğin “telefon” yani :) Dokunmatik şeyleri felan pek sevmem, tuş olacak bana abi :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir