İstanbul.net sizleri yeni bir başlangıca davet ediyor


3 milyondan fazla (ve her geçen gün artmaya devam eden) bayan ve erkeğin buluşma noktası olan, İstanbul’un en popüler arkadaşlık sitesi İstanbul.net sizleri yeni bir başlangıç yapmaya davet ediyor. Yeni ufuklara yelken açmaya hazır mısınız?

Sıradan arkadaşlık siteleri arasından bir çok özelliği ile ayrılan İstanbul.net, sizlere ilçe ve semt bazlı gelişmiş arama seçenekleri sunuyor. Bakırköy, Üsküdar veya Beşiktaş, ruh eşinizin nerede olduğunu bulmak için tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz / ikamet ettiğiniz semt ve ilçeyi seçerek arkanıza yaslanmak, sihirli arama motoru sizin için en uygun adayları saniyeler içerisinde listeleyecek.

Mutluluğu uzaklarda aramayanların platformu İstanbul.net, profilinizin kimler tarafından görüntülediğini, kimlerin sizi favori listelerine eklediğini ve size “evet” diyenleri anında bildirir, hatta sisteme bağlı olmasanız bile. 2005 yılından bugüne kadar bayan arkadaş ve erkek arkadaş arayan binlerce kişi mutluluğu bu sayede yakaladı, siz neyi bekliyorsunuz?

http://www.istanbul.net/

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.