İstanbul’daki hazır ofisler

Tam donanımlı hazır ofisler kullanıcılara şık, esnek çalışma alanları sunarlar. Aylık ofis bedeli dışında hiçbir ücret ödemeden temizlik hizmeti, çay – kahve hizmeti ve sekreterlik hizmeti alabilirsiniz. Hazır ofislerde hemen her şey kullanıcının elinin altındadır. Çalışmaya başlamak için sadece bilgisayarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Tadilat, dekorasyon gibi ekstra masraf çıkaran, zaman kaybına neden olan konularla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ofis gereçleri satın almanıza da gerek kalmaz. Pek çok hazır ofiste projeksiyon, fotokopi, faks makinesi, internet bağlantısı ve telefon hattı bulunur. Profesyonel santral hizmeti ile ofis dışında bulunduğunuz sırada gelen çağrılar cep telefonunuza iletilir. Tüm bu imkanlar kullanıcıların daha verimli bir iş hayatına sahip olmaları için sağlanmaktadır.

Hazır ofisler yazılım, bilişim firmaları, grafik tasarım firmaları, e-ticaret, online satış firmaları ve freelance çalışanlar için idealdir.

İstanbul’da hazır ofis hizmetinden yararlanabileceğiniz bazı firmalar aşağıda belirtilmektedir:

Studio Offices

Studio offices 2010 yılında kurulmuş sanal ofis ve hazır ofis sağlayıcısıdır. Kurulduğu tarihten bu yana 1400’ün üzerinde firmaya hizmet vermiştir. Türkiye’de sektörün beyni olmayı amaçlamıştır. Sadece alt yapının başarılı olmayacağını ve müşteri hizmetine önem verdiği görülmektedir. Şirket kullandığı binaların sahibi olmasından dolayı ekonomik hizmet vermesine olanak sağlıyor. Firma kendi yazılımını kullanması ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

İstanbul Ofis

İstanbul Ofis 2006 yılında kurulmuş ve kurulduğu tarihten bu güne hizmet vermektedir. 9 yılın verdiği tecrübe ve deneyim ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 7/24 ofisinizde çalışma imkanı sağlamaktadır.

Windowist

Windowist Akdağ Turizm İnşaat ve Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin tescilli markasıdır. Firma bilişim ve teknolojiye gösterdiği önemin yanı sıra çevreci bir yapıya sahiptir. Firma tarafından hazırlanan ofisler lüks, konfor ve güvenlik altyapısını göz önüne alarak özenli biçimde hazırlanmaktadır.

Windowist diğer hazır ofis seçeneklerinden farklı olarak catering hizmeti de vermektedir. Windowist ile saatlik, günlük, haftalık ofis kiralayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir