İşte Türk kızlarının beklentilerini yükselten lavuk

Hiç rastladınız mı bilmem, bizim Türkler Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı’ndan ünsüz müzik gruplarınınkilere kadar bir çok duygusal şarkıya bu elemanın videolarını kullanarak Türk Filmi tadında amatör klipler hazırlıyorlar. Kendisi bilmese de bizim romantik camiada fenomen olmuş durumda, hatta “tamirci çırağı rus versiyonu” gibi yerleşik bir arama terimi bile var.

Eğer kız arkadaşınız veya eşiniz size sürekli ne kadar odun olduğunuzu söyleyip, “ben söyledim diye değil, içinden geldiği için yap istiyorum” diyorsa bilin ki sorumlusu bu lavuktur. Gidiyorlar bunun videoları ile hazırlanan klipleri izleyip izleyip duygusala bağlıyorlar, sonra da kabak sizin başınıza patlıyor.

İşte size çözüm önerisi: Gidin “böceğim bak ne buldum” deyip bu videoyu izletin. O “aaa ben bu çocuu biliyom ki” diyedursun siz o ara şarkıyı çaktırmadan sonuna kadar dinletin. Bu sayede o kliplerin aslında ne kadar iğrenç şarkılar üzerine çekildiğini görüp elemandan da duygusallığından da soğuyacaktır, sizin de kafanız rahat eder.

Egonomik’te çareler tükenmez.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

14 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir