iTunes ile Mükemmel Medya Keyfi


Mac ve PC kullanıcıları için Apple tarafından geliştirilen, tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcısı ve yöneticisi olan iTunes ile Apple’ın son teknolojiye sahip olan ürünleri iPhone, iPad, iPod ile senkronizasyonu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Şık ve sade tasarımıyla bir çok kullanıcının müzik arşivlerini yönetmek için tercih ettiği iTunes, günümüzün en çok kullanılan popüler programlarından birisi olarak dikkat çekiyor. iTunes‘un kullanıcılarına sunduğu geniş müzik arşivi ve satın alma desteği dışında bir çok gelişmiş özelliği bulunmakta.

Mükemmel bir medya keyfini kullanıcılarına sunmayı hedefleyen iTunes’un gelişmiş arayüzü ve farklı özellikleri kullanıcılar için vazgeçilmez olmaya her daim aday gibi görünüyor. Program içerisindeki görsel gezinti ve albüm kapağı gösterimi seçenekleri sayesinde müzik dinlerken, karşınıza gelen gelişmiş görsellikte sizleri büyüleyecek. Aynı zamanda iTunes ile iPhone’unuz üzerinden rahatlıkla internete girebilmek gibi bir imkana da sahip olacaksınız.

iPod, iPod Touch, iPhone, iPad üzerinde bulunana müzik, video, fotoğraf ve uygulamalarınızı, iTunes ile kolaylıkla yönetebileceğiniz gibi, yine iTunes ile bu aygıtlar üzerinde bulunan iOS işletim sistemiyle ilgili güncellemeleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz müzik arşivleri içerisinden istediğiniz müzikleri kolaylıkla arama ve filtreleme yaparak bulup, dinleyebilirsiniz. Bunun dışında medya dosyalarınızla ilgili ayrıntılara ve bilgilere iTunes sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak eğer Apple firmasının ürettiği iPod, iPod Touch, iPhone, iPad gibi bir cihaza sahipseniz, bilgisayarınız veya Mac’inizde mutlaka olması gereken programlardan biri olan iTunes ile mükemmel bir medya keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

iTunes’u indirip hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.tamindir.com/itunes/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.