İzmir buz lazer teknolojisi

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için geliştirilmiş en üst seviye teknolojidir. Gözle görülmeyen ve cilt için özel ayarlanmış dalga boyundaki ışınlar ile deri altındaki kıl köklerini yok eden bu cihazlara da lazer cihazı ya da lazer epilasyon makinası adı verilmektedir. Lazer epilasyonda kullanılan cihazlar da son yıllarda kendi içinde gelişime ve değişime uğramıştır. Lazer epilasyon yaptıran kişilerin geri dönüşleri, gelişen teknolojinin entegrasyonu ve daha iyi performans elde etmek amacı ile toplanan veriler bir araya getirilerek her seferinde daha etkili, daha hızlı ve daha acısız lazer epilasyon işlemi yapmak mümkün olmaktadır. Bu teknolojilerden birisi de Ice ya da buz epilasyon adı verilen yöntemdir. Özel soğutucu başlığı sayesinde hem acı duygusunu hem de lazer ışınının cildin üst tabakasına verebileceği zararı minimuma indiren hatta yok eden bu cihaz yalnızca lazer epilasyon klinikleri içinde kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Buz Lazer İle Tanışın

Lazerli işlemleri ilk defa yaptıracak olan kişiler genelde internet üzerinden ya da daha önce bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerden bilgi almaktadır. Bazen alınan bu bilgiler kötü deneyim yaşamış kişilerden gelebilir ve ilk defa yaptıracak olan kişileri de korku ve endişeye sürükleyebilir. Oysa bu işlemin yapıldığı yer kadar işlem için kullanılan cihaz ve bu cihazın operatörü de önemlidir. Olumsuz sonuçlar yaşayan kişilerin genelde eski teknoloji ile çalışan ve cilt koruması konusunda önlemi olmayan cihazlar olduğu aşikardır. Buz lazer teknolojisi ile bu endişelerin hemen hemen hepsinden kurtulmak mümkündür. Buz lazer epilasyon ile ilgili bilmek isteyeceğiniz bilgilerin tamamı www.buzlazer.com yer almaktadır. Aynı zamanda cihazı alan ve işlemlerine başlayan lazer epilasyon klinikleri de konu ile ilgili sizlere yardımcı olabilmektedir.

Çok Sayıda Klinikte Mevcut

Türkiye geneli birçok estetik ve lazer kliniğinde mevcut olan bu cihazı satışı ve dağıtımı www.buzlazer.com web sitesi üzerindeki iletişim adreslerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda hangi kliniklerde bu cihazın mevcut olduğunu ister harita üzerinden isterseniz de liste üzerinden görebilir ve kliniklere telefon ile ulaşarak cihazın aktif olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen herkes buz lazer yöntemine başvurabilir. Lazer işlemleri sadece kadınlar değil erkekler tarafından da hızlı ve acısız olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Erkekler genelde göğüs kısmında bulunan ve sırtı kaplayan tüyler için bu yöntemi isterler. Bir çok sporcu da bacaklarındaki tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yaptırırlar. Erkeklerin bu konudaki acı eşikleri biraz daha düşük olduğundan soğutmalı acısız yöntemler onlar için çok daha önemlidir. Kadınlar da bu işlemi kısa uygulama süresi ve yüksek başarısı nedeni ile tercih ederler. lazer epilasyon klinikleri erkek kadın ayrımı yapmaksızın isteyen herkese buz lazer yöntemini uygulayabilirler. İşlemi uygulayan lazer epilasyon klinikleri randevu sistemi ile çalışmaktadır ve işlem süresi uygulama yapılacak bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.

İzmir Buz Lazer Klinikleri

İzmir’de buz lazer işlemini yapan çok sayıda klinik mevcuttur. Bu klinikler buz lazer İzmir listelerinde adresleri ve telefonları ile birlikte yer alır. Buz lazer İzmir içinde sadece estetik kliniğinde değil bir ok güzellik merkezinde de yetkin ve bilgili operatörler tarafından yapılabilmektedir. İşlem ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru için ya da işlemin uygulama şeklini daha yakından görüp deneyebilmek için size en yakın adresteki buz lazer İzmir kliniğinden uygun saate randevu alabilir ve yaptıracağınız deneme işleminin sonuçlarını kendiniz görerek deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir