İzmir’de web tasarımın adresi: Bulutomo

bulutomo-screenshot
Kendisini “Web tasarım fabrikası” olarak nitelendiren Bulutomo, 2013 yılının başından bu yana İzmir’de; web tasarım, grafik tasarım ve yazılım konuları başta olmak üzere pek çok ana başlık altında bilişim dünyasına hizmet ediyor. Her biri alanında tecrübeli ekip üyeleri ile, henüz çiçeği burnunda bir girişim olmasına karşın bir çok ticari firma, kişi ve resmi kurum tarafından tercih ediliyor. Firmanın hayata geçirmiş olduğu projelerin bir bölümünü Bulutomo referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.

İzmir web tasarım denince ilk akla gelen firmalardan olmayı hedefleyen Bulutomo, küçük esnaflara ve düşük bütçeli girişimlere sağladığı özel çözümler ile daha geniş kitleler tarafından tercih edilmeyi amaçlıyor. Hosting, SEO hizmetleri ve kurumsal kimlik çalışmaları gibi alanlarda da varlık gösteren firma, müşterilerinin mobil ve sosyal ağlar konularındaki talep ve ihtiyaçlarına da profesyonel düzeyde karşılık verebiliyor.

Bulutomo’nun en dikkat çekici hizmetlerinden olan hazır web sitesi uygulaması, hangi sektörden olursa olsun, müşteri taleplerinin olabildiğince hızlı analiz edilip, ihtiyaçlara yönelik çözümlerin yine aynı hızla üretilip web sitesinin maksimum 5 gün içerisinde yayına hazır hale getirilmesi esasına dayanıyor. Profesyonel tasarım, yönetici paneli, alan adı ve e-posta hesaplarını da içeren bu uygulamanın kullanıcılara uygun bir bütçe ile sunuluyor olması da son derece dikkat çekici.

Her türlü tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınız için www.bulutomo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir