Justin Bieber’e pasaport kontrolü yapamayan ülkem

justin-bieber-istanbul-a-geldi İşte ben bu ikiyüzlülüğe ayar oluyorum. Bu ülkenin özbeöz vatandaşı olan sen ben sokakta yürürken “Kimlik çıkar kimlik” diye yok yere azarlanırız, fakat elin piçi ülkeme girerken pasaport kontrolünü iplemeden basıp geçer, başkomiseri ayağına getirtip özel aracında krallar gibi muamele görür. (Detaylar: “Justin Bieber rezilliği).

Gidin bir deneyin bakalım, Atatürk Havalimanına gidin pasaport kontrolünden geçmeden özel aracınıza binmeye çalışın. Hani yapamazsınız da oldu ki becerdiniz diyelim. Artık sorgu sırasında 1998 yılında gerçekleştirilmiş bir terör eyleminin sorumlusu olduğunuzu mu öğrenirsiniz, görev başındaki memura mukavemetten 6 ay hapis cezası mı alırsınız bilinmez. Ama tek yeteneği şarkı söyleyebilmek olan bir Amerikalı çocukla aynı kefeye koyulmadığınızı öğrenmiş bulunursunuz orası kesin.

İnsanların kendilerinden güçlü veya yüksekte gördükleri kimselere karşı hayranlık beslemelerini anlıyorum. Daha doğrusu “hayranlık” kavramına kendimce böyle bir açıklama getiriyorum. Fakat olayın böylesi ruh hastalığı boyutuna taşınmasını hiçbir şekilde aklım almıyor. Korumların arkasında, kendilerini insanlardan ölümüne soyutlayan, gazetelere bedava fotoğraf vermemek için binbir taklalar atan ünlüleri gördükçe mide kaslarım kasılıyor. Şu veledi bir defa görebilmek için kendini paralayan o kızlardan biri benim çocuğum olsaydı, benim yetiştirdiğim akıl mantık sahibi çocuk ortaya çıkıp “Baba, sarsıldım ve kendime geldim. Bu yaratığa hayranlık duyacak kadar mal olduğum için kendimden utanıyorum” diyene kadar elektrik verirdim. Bunu babalık vazifesi olarak görürdüm yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

17 Yorum

 1. Hayalist dedi ki:

  lanet olası

 2. Mert dedi ki:

  harika bir baba olursun caner bencede :D

 3. Yakup dedi ki:

  İçimden geçenleri anlatmışsın abi :D

 4. Esat dedi ki:

  Geçenlerde kuzey ülkelerinden birisinde genç kızları denemek için sakallı şalvarlı bir abiyi almış televizyoncu yanına, kızlara “dininizi değiştirip müslüman olursanız bedava bu yavşağın bileti vereceğiz” diyor ve 5 tane kız din değiştirip başörtüsü taktılar :) yani mallıklarına mı güleyim, punduna getirip müslüman ettiklerine mi güleyim (Allah bilir kabul olup olmayacağını) yani neye güleyim bilemedim ya. Ayrıca bu herifin sadece bir kere bir videosuna baktım o da twitterda gına geldi milletin salak twitlerinden, kim bu diye dinledim sadece 1 dk. yetti, ergenliği bitsin görücez incecik sesini, hoş şarkıcı olmak için sese gerek yok ya o ayrı konu. Ve Caner sonuna kadar haklısın, bizzat eşimin yaşadığı bir hadise var sonu komiserin “hadi hadi özürleşin kapansın bu konu” ısrarı ile kapanmıştı, yoksa dediğin gibi hemen görevli memura hakaret ettin diye alıp götürme muhabbeti :)

 5. oCeaN dedi ki:

  O degilde bu çocugun neresi için ölüyorum bitiyorum diyorlar onu anlamıyorum arkadaş. Anasini satim ünlü olunca insanlar daha farklı bi pencereden mi bakıyorlar.. Allah akıl fikir versin ya. Pasaport olayınada şaşırmamak lazım burası Türkiye..

 6. Özgen ŞERMET dedi ki:

  aynı haber metninden alıntı.. ….” Kosova Havalimanı’nda Bieber boxer’ına kadar soyundurulmuş ve güvenlik kapısından öyle geçirilmişti.”

  :) bende sevmiyorum zaten onu.

 7. Hasan dedi ki:

  Meydanlarda halka zulmet, justine gelince ses çıkarma. O iki koruma kim oluyor ? Bizim polisimizin neden pısıyor ? Ama benim vatandaşıma gelince hepsi aslan.

 8. Muhammet dedi ki:

  Güzel ülkemin ne kadar ikiyüzlü olduğunu gözler önüne sermiş olaydır.

 9. ALi dedi ki:

  Ne hale geldik böyle. Ne garip insanlarız

 10. selim sırcı dedi ki:

  eee 3. dünya ülkesi olmak kolay değil. Emek gerekiyor. Bizim futbolcuları avrupada en dandik ülkede durdurup kimlik soruyorlar nerdeyse stada almıyorlar biz el kadar çocuğun ayağına başkomser yollarız. Adam yerine koyulmak için adam olmak lazım biz kendimizi adam yerine koymadıktan sonra el ne yapsın sonuna kadar haklılar.

 11. Kakarotto dedi ki:

  Geleceğin koyun sürüleri işte.

 12. Şenol Şengül dedi ki:

  Ünlü olmak böyle birşey işte hay mına… Memlekette salak dolu olduğu için normal karşılıyorum artık bu tipleri :)

 13. Hasan dedi ki:

  En azından bir “Hi” diyeydi iyiydi :)

 14. ahmettatar dedi ki:

  Caner bende bu konuyu işledim aynı gün ama vallaha senden görüp esinlenmedim yeni görüyorum senin bu konuyu yazdığını.. Çaldı deme ondan sonra diye söylüyorum..:)

 15. ahmettatar dedi ki:

  Ama yazının için simiiiidiyeee gibi birşey yazmışım o nidayı senden görmüştüm başka bir yazında yalan yok çok hoşuma gitmişti yeri geldi kullandım hacı kızmaca darılmaca yok..:)

 16. Emuman dedi ki:

  Bunları bu kadar değerli yapan bizim mal zihniyetli gençlerimiz, çocuklarımız bir nevi biziz aslında. Aşağıdaki videoyu izleyince gerçekten küfredesim gelmişti. İçimdekileri yazıya döksem ancak yazdıklarını yazardım. Klavyene sağlık Caner.

  http://www.youtube.com/watch?v=YDX5dob47wI

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.