“Kahramanlar Burada” ile çizgi kahramanlar bir tık uzağınızda!


Çizgi roman severlerin artık yeni bir online alışveriş mağazası var: Kahramanlarburada.com Site üzerinden sevdiğiniz çizgi karakterlerin romanlarına, filmlerine, aksesuar ve t-shirt gibi fan ürünlerine sadece bir tık ile sahip olabilirsiniz.

Basın Bülteni
Çizgi karakterler çocukluğumuzdan itibaren hayatımızın içerisinde yer almaktadırlar. Çok farklı ürünler ile karşımıza çıkan çizgi kahramanlar artık ?Kahramanlar Burada? online satış platformunda sizleri bekliyor.

Kahramanlar Burada sayfası altı ay süren ön hazırlık sürecinden sonra Kasım 2011?de internet dünyasına “Merhaba” dedi. İnternet ve yazılım sektörlerinden Kahramanlar Sinemada sayfası ve AB Yazılım Hizmetleri?nin ortak çalışması olan Kahramanlar Burada sayfasının ürün yelpazesini sadece çizgi karakter ürünleri oluşturmaktadır. Giyim, çizgi roman, film, oyuncak ve aksesuar gibi çok farklı kategoriler altında lisanslı ürünler kahramanlarburada.com adresinde bir araya geliyor.

Kahramanlar Burada sayfası, ziyaretçilerinin çok sayıda kategoride kolay ürün araması yapabileği bir tasarıma sahiptir. İsterseniz ürün bazında, isterseniz çizgi karakter bazında aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Her yaştan çizgi karakter sevenlerin ilk adresi olmayı amaçlayan ?Kahramanlar Burada? sayfası Türkiye çapında tüm illere kargo hizmeti vermektedir. 12 aya kadar taksitli alışveriş imkanı ile artık sevdiğiniz kahramanın tshirtüne, çizgi romanına veya oyuncağına tek bir alışverişte kavuşabileceksiniz.

Örümcek Adam, Superman ve Batman artık aynı adreste buluştular.

Facebook sayfası: http://www.facebook.com/KahramanlarBurada
Twitter adresi: http://twitter.com/kahramanmerkezi

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. Samet dedi ki:

    Vay işte bu güzelmiş. Teşekkürler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir