Karasinek katletme sanatı: Ejderha Nefesi!

karasinekAllah aşkına bi baytar büyüğümüz, bi biyolog, bi zoolog çıksında bana şu sorunun cevabını söylesin: ne istiyo bu karasinekler bizden? Sivrileri çözdük, kan emerek karnını doyuracak mümkünse o esnada haberimiz olmasın diye sıvısını bırakıp uyuşturacak felan da bu karasinek hayvanatına ne oluyor? Dışkı, yemek artığı gibi envai çeşit pisliklerde dolaştıktan sonra gelip yanağa, dudağa ve bilimum abes noktalara konma girişimleri –ısrarla– nedendir? İnsan derisi çok mu besleyicidir? Öyleyse biz de toplayalım dökülen derilerimizi, hatta iğrençleşip “kepek ekmeği” yapalım ziyan olmasın?! Bana iğrenç demeyin, adam gidip dışkıya konuyo sonra gelip bize, biz insanları ne yerine koyduğuna bir bakın!

Konu hakkında detaylı bi araştırma yapmama rağmen tırnak içersinde belirttiğim “karasinek insana neden konar?” sorusunun tatmin edici bir yanıtını bulamadım, yok! Bende kendimce bir teori geliştirdim; bu zevzekler karasinek-2aslında uzaylıların küçük ve zararsız gibi görünen taciz birlikleri, tüm amaçları insanoğlunu uyku esnasında çeşitli pikelerle taciz edip uyutmamak ve uykusuz bireylerden oluşan bir toplum yaratmak, haliyle gün gelipte dünyaya saldırılmak istendiğinde uykusuzluktan kolunu kaldıramayan insanları kolayca ele geçirip pil yapmak! Bizi pil yapacaklar ulan (bkz. metriks; morfeusun elinde tuttuğu durasel marka kalem pil)! Ben şahsen hiç bir “alien”in ışın kılıcına çinko-karbon yapımla enerji vermek istemiyorum! Bu yüzden kendi geliştirdiğim tekniklerle karasinek diye bilinen fakat esas adları uzaylica-karasinek olup dünya diline henüz çevrilememiş bir ada sahip olan bu hain yaratıklara karşı amansız bir savaş ilan etmiş, dolayısıyla karasinek savaşında yeni bir çığır açmış bulunmaktayım!

Posta gazetesinin çözülmüş bulmaca ekini üçe katlamak, haşere ilaçları sıkmak veya eve kasap havası veren elektrikli mor ışıkları kullanmak gibi demode savaş tekniklerini unutun! Daha yaratıcı, daha sıradışı bir çözüm öneriyorum: Ejderha nefesi! (Copyright by Ben)

Dikkat: Aşağıda anlatılan teknikler uygulama esnasında 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilir, eylemler ebeveyn gözetiminde yapılmalıdır.

Gerekli malzemeler

1- Bir adet Glade veya Gizli Bahçe markalı alkol oranı yüksek veya itici gaz içeren oda spreyi. (Alternatif olarak LPG içerdiğinden emin olduğunuz deodorantları da kullanabilirsiniz.)
oda-spreyi  oda-sprayi 

2- Bir adet Tokai marka manyetolu veya taşlı çakmak.
cakmak-2 cakmak-3

3- Bir adet siz (veya zihnen sorunlu bir başka arkadaşınız)
aptal-insan

Kullanım Talimatları
Sinekler tam anlamıyla şerrefsiz yaratıklardır, vücutlarında bulunan hareket sensörleri ve olasılık hesabı yapan teknolojik donanımlarıyla en ufak bir kıpraşmanızda kendilerini öldürmek üzere hareketlendiğinizi anlayacaklar, görünmezlik kalkanlarını devreye sokacaklardır. Bu yüzden sinek hayvanatının katledilmesi planlanan odada 5 ila 15 dakika arasında hareketsiz olarak bekleyiniz. (Eğer öğrenci evi değilse odada bulunması muhtemel koltuk, sandalye veya şark köşesi sevenler için hasır oturak bu konuda yardımcı olabilir.)

Unutmayın: siz daha akıllısınız!
Sinsice yattığınız pusudan adi hayvanatları gözlemleyerek rotalarını tesbit ediniz. Bu yaratıklar genellikle periyodik aralıklarla pikeler yapıp şahsınızı ve ev halkını taciz ederler, en önemli husus rota takibidir. Periyodik rotasını çözdüğünüz yani gözünüze kestirdiğiniz bir düşmanın konması muhtemel alanları belirledikten sonra harekete geçmeye hazırsınız demektir.

İntikam bize göre “sıcak” yenen bir mezedir!
Ne mezesi ana yemektir ana! Doğru zamanın geldiğini hissettiğinizde yani gözünüze adi yaratıklardan birini kestirdiğinizde harekete geçmeye hazırsınız demektir. İlk olarak yaklaşık 15 dakika boyunca sol avucunuzda tuttuğunuz ve ısınan Tokai marka çakmağı sessizce yakınız. (Unutmayın, çakmağınız hangi model olursa olsun ilk kural tek seferde yakmaktır, tek seferde yakılmayan çakmak ipne sinekler tarafından tehdit olarak algılanabilir, dolayısıyla birden bire alanın sinekten arındığına şahit olabilirsiniz.) Yavaş ve sağımsal hareketlerle oturduğunuz yerden kalkıp kilitlendiğiniz hedefe doğru ufak adımlarla ilerleyiniz, yanar halde bulunan çakmağınızı sineğe (kabiliyetinize göre) 30 cm ila 50 cm kadar yaklaştırınız, (bu noktada sineği kaçırmamak için mümkün mertebe yavaş hareket etmek çok önemlidir) sağ elinizde bulunan oda spreyini çakmağınız ve sinek arasında bir doğru çizecek biçimde, aşağıdan yukarıya doğru 30 derecelik bir açı oluşturarak sol elinize 15 cm uzaklıkta tutunuz (ki elinizi yakmayasınız), tüm hazırlıkları yaptıktan sonra ve kaçma ihtimali %63 ila %78 olan sinek hala konduğu yerde duruyorsa artık an sizin anınızdır, sinek için yapılabilecek birşey kalmamıştır. SAKIN! Anın tadını çıkarmayı sakın düşünmeyin çünkü çirkef sinek milleti o kadar hızlıdır ki her şeyin kontrolünüz altında  olduğunu sandığınız zaman bile ansızın yok olup gaibe karışabilirler.

Havada ölüm kokusu var!
Derin bir nefes alın, elinizi oda spreyinin soğuk, çelikten, ölüm kokan tetiğine yavaşça dokundurup az sonra elinize bulaşacak olan sinek kanının psikopat ruhunuzda yaratacağı haz duygusunu hissedin ve… TETİĞE BASIN! Çıkan “Koufffffffffff – har har harrr” sesinin ardından geriye kalan tek şey donuk bakışlı gözleriniz, sapık gülümsemeniz ve yerde bulunan bir adet kızarmış sinek cesedidir. Siz kazandınız! (Odayı kaplayan kesif, yanmış sprey kokusu sizi ürkütmesin, hiç bir yan etkisi yoktur.)

Erkeklik yolunda büyük bir adım attınız
Kızarmış sinek cesedini görünce sakın vicdanınızın sesine kulak vermeyin, siz az önceki hareketinizle dünyayı daha yaşanılası bir yer haline getirme konusunda cesur bir adım attınız, siz tarih kitaplarının şanlı sayfalarında “dünyayı karasinek casuslarından ve dolayısıyla uzaylı istilasından kurtaran mübarek zatlar” başlığında incelenecek torunlarınız tarafından saygıyla anılacaksınız!

Gün bugündür bre yiğitler! Haydin oda spreylerü hazurlanaa çakmak-ül mucüzeler çakulaa! Ceeediin dedeeen, neesslin babaaaan…

Notlar
Elinizi felan yakarsanız benden diil, karışmam. Bana ne? Yapmayın…
İtici gazlar içeren her türlü deodorant, parfüm marfüm kutusu hep tehlikelidir patlayıcıdır, yanıcıdır bir yerinize bişey olursa hiiiç mi hiç karışmam, bana ne again.
“Ben yanmam, sen yanarsın…” (bkz. Hell Boy)
Çakmak ve parfümden oluşan yeni silahınızı kardeşiniz, ağabeyiniz, dayınız, yengeniz, kuzeniniz, köpeğiniz, teyze oğlunuz, kayınçonuz, bacanağınız, şehriye çorbası ve bilhassa kıymalı pide üzerinde denemeyiniz, denettirmeyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

  1. şeyda dedi ki:

    evet yaa ben de çok çektim bu haşarattan dakikalarca adi şeyler odanın içinde dört döndürürler adamı.dakikalarca takip edersin tam öldürücen tepende “vızzzz ” die dalga geçer gibi başlarlar gene uçmaya .aşağılık yaratıklar .bana sanki kahkaha atıyolar da ben duyamıyomuşum gibi gelir.ve yakalayıp öldürdüünde öyle bir rahatlıyorsun ki böyle bu hayatta mutlu olduum ender anlardan biridir.:D bu arada bir kız hatırlıyorum çooook eskiden sineğe yavaşça arkasından yaklaşır bir hamlede avucunun içine alıp yere çarprpardı sinek artık bayılır mıydı ,ölür müydü bilmem ama ben şahit oldum ama çok denedim beceremedim.:D(bu arada püf nokta sineğe mutlaka arkadan yaklaşıcan seni görmüycek adi yaratık:D)

  2. şeyda dedi ki:

    ne demek caner senin sorunun benim sorunum arkadaşlar arasında olur mu hiç öyle şey :D

  3. forzamad dedi ki:

    uşta senin bu dedigin taktigi ben antalyada evde otururken :D ev arkilerimin  arkilerine uygulayıp evden kovalamakta kullanırdım :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir