Katy Perry ft. Kanye West – E.T.

Hostinger


Şarkının tınısı çok güzel, son bir kaç gündür iyice dilime dolandı ama sözleri maksimum derecede tırtmış. Klibiyle şarkıdan baya bir sonra tanıştım ve sanırım yönetmen koltuğuna gene şu illuminaticiler oturmuş. Hele o final sahnesi yok mu, hele hele.

Kiss mi ki ki kiss mi, infek mi vit yo lov’en fil mi vit yo poyzın

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. Halis Elciman

  senden bu şarkı/klip üzerine bir yazı bekliyordum Caner. ama beklediğim gibi bir yazı çıkmadı, şaşırttın beni :) yazıdan kastım reklam olmazsa şöyle bir şeydi : http://goo.gl/py1r0

 2. Caner
  Yazar

  Bu konuyla ilgili yazıyı ben zaten başta yazmıştım ya Halis (http://www.egonomik.com/2011/08/muzik-sektoru-seytana-mi-hizmet-ediyor/) maykıl kendini bu mevzulara adamış gibi, benim olayım o değil ama.

  Ayrıca dönen dolapları bilmek iyi, takıntı haline getirmek tehlikeli. İlluminati yazısının devamında dilim döndüğünce bahsetmeye çalışacağım zaten :)

 3. Halis Elciman

  aynen :) ama ritm/müzik çok hoş ya :) http://youtu.be/kmrLS5LNKJI eleman burada ne güzel çalmış bak :)

 4. bymfy

  Caner ağabey önceden  paylaşmışsın http://www.egonomik.com/2010/04/starstrukk-ft-katy-perry-3oh3/   Starstrukk ft. Katy Perry ? 3OH!3  bu videoya dikkatle tekrar bakınca sürekli kızların tek gözünden girip yeni sahneler başlıyor birde 1:49 da plak üzerinde ellerle yapılmış tek göz var. 

 5. Sergen

  Caner bence sen böle videolar paylaşma baksana arkadaş o kadar uzmanlaşmış i nerelerden neler çıkarıyor bence sen böle yaparak insanların psikolojilerinide bozuyorsun

  orda bunu mu yapdılar şurda şu var bu nu ifade ediyor bunu yaparsa böle olur

  Eyer böle videolar ve yazılar yazmaya devam edersen ki bence edicen insanları şifrenliğe kadar götüreceğini düşünüyorum.

  Yakında bu bir çoğunluğa ulaşırsa tarz haline bile getirenlerler olabilir dikkat çekmek isteyenler bilirsin Gothic,emolar ve buna benzer diyer akımlar da böle meydana geldiler.Buda öle olabilir.

  Kanımca böle araşdrmacı kişiliğini farklı yerlerde sürdür daha anlamlı işlerde.

  Sen bunu yakında bağımlılık haline bile getireceğin aklıma gelmiyor değil.

  Bir okurun olarak bu yazılarına son vermeni istiyorum.

 6. Velvez

  Valla video klibi sadece Katy için izlediğimden dolayı ha illüminati varmış ha yokmuş. Gözüm sadece Katy`i görüyor çünkü. Yani bilinçaltına mesaj atmasına gerek yok, direkt bana dese ben yine de inanırım ona. :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir