Kavram karmaşası: Azeri bir şarkıcı ft. Snoop Dogg – Coffee From Colombia

Kırk yıl düşünsem Youtube’un tozlu yollarında böyle bir çalışmayla karşılaşacağım aklıma gelmezdi. Bilmiyorum belki son derece normal bir şeydir bir tek ben yardırgıyorumdur ama Aygun Kazımova isimli Azeri şarkıcı hanım kızımız neree, pimp may raydcı ganster rapçi Snoop Dogg nere. Parçanın altında Doğan Müzik Yapım yazıyor, “Kofi fırom Kolumbiya” derken baya baya kahvehane tipi kırmızı beyaz Türk çay tabaklarını gösteriyorlar, dansözler de cabası. Hayır kesinlikle botokslu Azeri şarkıcıların ABD’li rapçilerle düet yapamayacağını falan söylemeye çalışmıyorum, sadece garip yav, bambaşka kavramlar bunlar. Fidel Castro Antep’de lahmacun yiyip halay başı olsaydı veya ne bileyim Sukubi Du Kartal-Pendik hattında dolmuşçuluk yapsaydı yine aynı biçimde şaşırırdım.

Bonus içerik
Aygün Kazımova ve ay balam Snoop Dogg’un klip çekimleri sırasında Türkiye’ye gönderdikleri mesaj:

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Snoop herkesle düet yapıyo zaten ya Caner.. Bir ara Central parkta bankta oturmuşum kulağımda kulaklık var müzik dinlerken bende eşlik ediyorum Timbaland’ın bir şarkısına neyse baktım Snoop bana doğru geliyor kulaklığı çıkardım dedi ne güzel söylüyorsun dur beraber söyleyelim falan neyse bir kulaklığı onun kulağına bir kulaklığı benim kulağıma taktık hem dinleyip hem eşlik ediyoruz bu arada eliyle dizine falan vurup tempo tutuyor falan birden sinirlendim la bi kalk git ne geldin dibime oturdun dedim kafasının arkasına aşağıdan yukarıya doğru bir şaplak attım bir kaçıyor görmen lazım ne vuruyosun abi diyor hadi lan dedim topukladı.. Şaka bir yana şarkı güzel kız pek öyle olmasada.. Belki aranjmanda falan Snoop’un parmağı vardır ortak iş yapan bir şirket vardır öyle denk gelmiştir ya.. Andrea, Shaggy ile feat yaptıktan sonra bu hiçbirşey… Bu halımızda ise otantik desenler yoğunlukta olup eli belindedir motifin adı diyor ya Cem Yılmaz o misal otantik olmuş doğu ve batı müziğinin güzel bir sentezi olmuş.. Truth Hurts’un addictive adlı şarkısı vardı ya onu anımsattı bana beğendim..

 2. musti dedi ki:

  Kahve falan da içmiyor herif , bardağın içi görünüyor bir yerde bembeyaz :D

 3. ahmettatar dedi ki:

  Hayır ben şimdi orda koşmaya gelen kızları kesiyorum baktım bu geldi bunun yanında kesemiyorum ondan sinirlendim bir de şimdi kızlar gelse bununla ilgilenecekler benim karizma çizilecek ondan yani.. Ters anıma denk geldi işte..:))

 4. Cihan dedi ki:

  Bizim Türk Kahvesine diss mi atıyor şimdi bunlar ?
  Bilmeyenler için: Diss nedir ?
  Sponsor Kolombiya Cumhuriyeti.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir