Kılıçla mermiyi ikiye bölen adam

Isao Machii isimli bu çekik gözlü amca ilgili çevreler tarafından yaşayan son samuray olarak anılıyor. Kendisi normal insanlara göre çok daha gelişmiş bir el-göz koordinasyonuna sahipmiş. Yani senin benim görüp de “Bu ne olaki la?” diye idrak etmeye çalıştığımız şeyler için o çoktan reaksiyon göstermiş oluyormuş. Yukarıdaki videoda baya tabanca ile ateşlenen bir plastik mermiyi kılıcıyla ikiye bölüyor. Harbiden yapıyor yani. Kendi ifadesine göre yaklaşmakta olan nesnelerin izleyecekleri yolları içten içten hissedip hayalinde canlandırıyormuş. Kendisini, çekik gözlüler diyarına turist olarak gidildiğinde bulaşılmayacak tipler listemizin ilk sırasına yerleştiriyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Caner bu Isao için amca demişsin ama ben abla olduğunu sandıydım nedense.. :) Sen sesine falan dayanarak mı söyledin amca olduğunu yoksa takım elbiseli bir fotoğrafını falan mı gördün.. Hayır amcaysa bayağı yakışıklı bir amcaymış yahut benim doktora gitmem lazımmış ta onu anlayayım diye soruyorum..

  2. Seyhan Yüksel dedi ki:

    Selam Caner

    Aşağıdaki linkten bakıldığında ortalama tabanca namlusundan mermi çıkış hızı 3500 KM/Saat buda saniyede 0,972 km gibi bir rakam çıkıyor. bir insan evladının bu hızda hareket edip mermiyi kesmesi ya fake yada işin içinde bir katakulle olduğunu düşündürüyor insana.

    http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C4%B1z

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir