Kıpır kıpır bir Romen şarkısı: Cine E Inima Mea

Hostinger

Laura Vass & Copilul de AurCine E Inima Mea

Kim ne derse desin Romen şarkıları süper ya :) Bu şarkıyı da tesadüf eseri buldum, garip bir şekilde dün geceden beri sarıp sarıp duruyorum. Şarkının kıpır kıpır oluşu bir tarafa elemanın ses rengi ayrıca hoşuma gitti. “Şopallar badallardan aykırı gidiya beya…

Ek olarak bu şarkının mp3 formatında download edilmesi yasal olarak sakıncalı mı bilemiyorum, fikir ve sanat eserlerini koruma kanununda yabancı eserlerle ilgili maddelere bir daha göz atmak gerek sanırım, eğer suç teşkil ediyorsa yasalara saygılı birer Türk vatandaşı olarak üzerimize düşeni yapmalı ve şu gibi adresleri gerekli merciilere şikayet etmeliyiz :)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

 1. HOTCHE

  Belden aşağısı sandalye biçimini almış bi bilgisayarkoliği o masadan kaldırıp oynatmış olabileceğini düşündüm… Gözümün önüne geldi resmen o an :) Çok eğlendim ve mutlu oldum :))

 2. yasin

  evet güzel bi şarkı özellikle nakarat bölümü hoş kulaga hos geliyor
   
  bu yasal olmayan  download adreslerine giriyorum bakıyım yasalarda yeri varsa bi gun bu yayın yapan siteleri sikayet ederiz artık  :)

 3. hakan

  müziği bu şarkıya benzer belkide bu grup söylüyordur. “ayy kibariye ayy kibariye…” diye sözleri olan (benim aklımda kaldığınca) bir şarkı arıyorum. yardımcı olur musunuz?

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir