Kış aylarına hazırlık için kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber birçok ev için kombi bakımı önem taşıyan bir husus olarak yer almaktadır. Bursa kombi servisi bu konuda her ay yüklü miktarlarda doğalgaz faturası ödemelerine rağmen evlerini ısıtamayan müşterileri için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Bursa kombi servisinin sağladığı hizmetler için internet sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sitede kombi bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok konu yer almaktadır. Bursa kombi servisi “Kalite asla tesadüf değildir” sloganı ile yola çıkıyor, başarı çıtasını çalışanları ile birlikte yükseltiyor, gelişen teknoloji ile birlikte gelişerek kombi servisi alanında hizmet veren firmalar arasında başarı ile adından söz ettiren firmaların başında olmayı amaçlıyor.

Neden Bursa Kombi Servisi?

Orjinal Yedek Parça
Tüm kombi servislerimizde orjinal yedek parça kullanmaktayız.

1 Yıl işçilik ve yedek parça hizmeti
Yaptığımız kombi onarım ve kombi servisi hizmetlerinde işçilik ve yedek parça değişimlerinde orjinal yedek parça kullanmaktayız.

Uzman Hızlı Kombi Servisi
Firmamız Bursa Kombi Servisi yılların verdiği deneyim ile hızlı kesintisiz kombi servisi hizmetleri vermektedir.

Ekonomik Kombi Servisi Hizmetleri
Bursa kombi servisi olarak kaliteli servis hizmeti anlayışı dışında ekonomik servis ücretleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

Kış aylarında ısınma amaçlı olarak kullanılan peteklerin temizleme işlemleri de son derece önemlidir. Petekler birçok marka ve model ile piyasada belirli fiyatlarda yer alır ve özelliklerine göre fiyatlandırılırlar. Peteklerin kullanım alanları gereği bakımlarına dikkat edilmesi gerekir. Daha sağlıklı bir ısınma istemelerine karşın bunu sağlayamayanlar için Bursa petek temizleme konusunda bölgede en iyi şekilde faaliyet gösteren firmamıza uğramanızı öneririz. Aynı biçimde kazanların bakım, temizlik ve tamiri de kullanıcılara yüklü faturalar gelmesini engelleyen etkenlerdendir. Kombi kazan bakımı konusunda da yine Bursa kombi servisini tercih edebilirsiniz.

Firmanın hizmet verdiği başlıca markalar:

  • Immergas
  • Ariston
  • Viessmann
  • Vaillant
  • Ferroli
  • Baymak
  • Demirdöküm

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.