Kodlama bilmeyenler için son derece basit bir site oluşturma aracı: Sitecake

Kodlamadan anlamam fakat ne zaman CMS, Bootstrap veya HTML5 Boilerplate gibi şeyler duysam çok pis heves ediyorum. Keşke hiçbir teknik bilgiye sahip olmamama rağmen tüm bu bileşenleri veya bazılarını ihtiva eden bir web sitesi hazırlayabilsem” diyenlerdenseniz Sitecake tam olarak aradığınız şey diyebilirim. Sizler gibi arkadaşları düşünen geliştiriciler, tamamen tarayıcı tabanlı çalışan, PHP kodlama bilgisi, dahası veritabanı bile gerektirmeyen, herşeyin aşağıdaki örnekte de gözlemleyebileceğiniz üzere sürükle bırak tekniğiyle halledildiği son derece basit bir araç geliştirmişler. Elbette açık kaynaklı, yani ücretsiz.

sitecake-demo

Sitecake hakkında daha fazla bilgi almak ve bu sevimli aracı hemen mıncıklamaya başlamak üzere sitecake.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Şahin dedi ki:

    10 dolar istiyor :/ Lanet olası fakirlik …. :/

    • Şahin dedi ki:

      Vermesekte oluyormuş,0 yazdım link yolladı mailime.Yalnız indirecek olan arkadaşlar gereksiz dosyaların bölündüğü kısıma baksınlar. Bana gelen mail oraya düştü. Şimdi geriye tek sorun kaldı çalıştırabilmek :) saatlerdir araştırıyorum ancak adam akıllı anlatan bir video ya da yazıya ulaşamadım. warp yüklemek şartmı mesela? (Yükledim hata verdi vs. :))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.