Komik ve garip icatlar

Internette dolaşırken enteresan zihni sinir icatlarına rastladım. Hepsi olmasa da bazıları hakikaten garip ve bir o kadarda komik. Aşağıda hoşuma gidenlerden bazılarını derledim:

Pisuvarlar için dinlenme aparatı
Erkekler için müjdeli haber! Erkekler tarafından gün içinde sık sık ziyaret edilen pisuvarların üzerine monte edilebilen ekstra bir parça daha geliyor. Kafanızı yaslamanıza olanak sağlayan bu ek parça erkeklerin işini gördüğü bu kısa sürede iki kat daha fazla rahatlama hissi yaratıyor. Böylece çok kısa bir süre için bile olsa kafanızı buraya dayayarak rahat bir nefes alma şansına sahip olabilirsiniz.
pisuvar-icin-dinlenme-aparati

Yemek yemeyi engelleyen ağız kafesi
Sürekli diyet yapmaktan sıkıldınız mı? O zaman bu yaratıcı alet tam size göre. Ağız kafesi de diyebileceğimiz bu alet yemek yemenizi önlüyor. Aleti taktığınızda rahatça nefes alıp konuşabiliyorsunuz fakat ağız bariyeri olduğu için yemek yiyemiyorsunuz. Kafa arkasından kilit sistemi olan bu sistem kullanırken hile yapmanıza da müsade etmiyor.
yemek-yemeyi-engelleyen-kafes

Otomatik yatak toplama makinası
 Hergün yatak toplamaktan sıkıldınız mı? Bundan böyle bu işlemi sizin yapmanıza gerek yok. Elektrikle çalışan bu yatak yapma makinesini yatağınızı toplarken kullanabilirsiniz. Yatağın her iki tarfında da bulunan dönen çark ile yatağın ayak kısmından kafa kısmına kadar kalkabiliyor. Ne kadar harika değil mi?
otomatik-yatak-toplama-makinasi

Peynir filtreli sigara
 Eğer yeni bir sigara deneyimi arıyorsanız, belki de ihtiyacınız olan lezzetli peynir filtreli sigaradır. Yaratıcısına göre, günümüzdeki filtreler nikotini ve katranı yeterince süzemiyor bu nedenle yeni bir filtre icad etti. Bu buluşun ayrıca çok etkili bir tütün filtresi olduğu iddia ediliyor.
peynirli-sigara-filtresi

Geğirme susturucusu
 
Başlığı okuyunca garip gelmiş olabilir. Gazlı içecekler içtikten sonra geğirme gibi bir probleminiz varsa veya bağırmak istiyorsanız bu buluş tam size göre. Sesi engelleyen iç yapısı köpükten yapılmış. Sesi algıladığında üzerindeki ışık yanıyor. Dışarıya hiç ses çıkarmıyor.
gegirme-susturucusu

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

3 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir