Kredi kartı borcunuzu Garanti Danışmanlık ile taksitlendirin


Kredi kartınızın asgari ödeme tutarını düzenli olarak ödemenize rağmen borcunuz bir türlü azalmıyorsa, biriken kredi kartı borçlarınızdan bankaların yüksek faiz uygulamalarına takılmadan kurtulmak istiyorsanız Garanti Danışmanlık’ın sizlere geri çeviremeyeceğiniz bir teklifi var.

Kart borcu taksitlendirme konusunda uzmanlaşmış olan Garanti Danışmanlık ile kredi kartı borcunuzu; tutarı ne olursa olsun yapılandırabilir, bankaların uyguladığından çok daha düşük faizler karşılığı düzenli taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz.

İşlemleriniz sırasında bürokratik engellere takılmamanız ve sorununuzun mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaştırılması adına Garanti Danışmanlık sizlerden işlem yapılacak kredi kartınız haricinde hiçbir ekstra belge veya güvence (senet, kefil vb.) talep etmiyor.

Tüm kredi kartı borcu taksitlendirme işlemlerinin 3D Secure güvenliği altında gerçekleştirildiği sistemde kullanıcılara ait hiçbir bilgi kayıt altında tutulmuyor.

Kart borcu taksitlendirme sisteminin nasıl çalıştığı konusunda daha detaylı bilgi almak ve vakit kaybetmeden borcunuzu yapılandırmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.garantitaksitlendirme.com/sistem-nasil-calisir/index.html

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir