Kullanıcıyı üye olmaya zorlayan forumlar

Allah cezanızı versin… Yok yok öyle sinirle edilmiş bir kelam falan değil bu, bildiğin içimden geldiği için söylüyorum. Yahu zaten elalemin ürettiği içerikleri illegal yöntemlerle dağıtmaktan başka bir işe yaradığınız yok, kırk yılın başı gerizekalı forumunuza yolumuz düşüyorsa düşüyor, hani o dosyayı aldıktan sonra ne siz bir daha beni görüyorsunuz ne de ben sizi, bu zorla üye yapma sevdası niyedir ya? Üye istatistiklerinize 1 kişinin daha eklenmesi sizin için bu kadar mı önemli? Eğer öyleyse engel olan mı var arkadaş, sallayın 100.000 üyemiz var diye olsun bitsin, yoksa ben sitenizdeki angut rep sevdalısı üyenizin “çaldığı” içeriği kopyalayıp sağlama aldıktan sonra dilim döndüğünce sövüp küfür sebebiyle banlanmıyor muyum? Ee ne anladım ben bu işten? Hayır alan doldur, kod gir, mail gelsin derken olan yok yere çaldığınız 10 dakikama oluyor, yazık günah.

Bir de “emeğe saygı” gibi salak saçma bir slogan bellemişler ki gören de içeriği kendileri üretiyor sanır. Babanız mı gansgta kardeşim, bu respect sevdası nedir?

Velhasıl dostlar benim bu Türk forumlarına karşı genel olarak bir antipatim var. Ciddi siteleri tenzih ederim tabi, sevmediğim anafikri şöyle özetleyeyim de yanlış anlaşılma olmasın:

Merhaba ben liseli ergen Soğraç, sitedeki nickim SüperShit (en süper moderatör – kılobal admin – üst yüzbaşı – rep bin). Biz böyle bir kaç arkadaşla warez bi vBulletin scripti bulup, aylık 12 liraya da dandik bi host edinip forumu kurduk. İçeriğimize güvenmediğimiz için herkesi üye olmaya zorluyor ve bu vesileyle çevre edinmeye çalışıyoruz. Aslında sitemize gelen her yeni üye, geceleri başımızı yastığa daha bi mutlu koymamızı sağlıyor. Adsense’den şutlandığımız için (reklamlara bizim tıkladığımızı nasıl olmuşsa anlamışlar) sitenin gözle görülen her yerine o üçüncü sınıf cinsel sağlık reklamlarından yerleştirdik. Bu işler sayesinde kendimiz gibi mallar arasında popülarite elde edip çok para kazanacağımızı umarken; okulumuzdan, dersimizden olup geleceğimizi bok ediyormuşuz diyorlar ama hepsi yanılıyor, forumculuk bizim için bir heves değil yaşam tarzıdır!.. (Bu arada elimizde 5 dvd lik TM arşivi var, ilgilenen olursa 10 TL’ye bırakıyoruz bi de VIP üye alımlarımız başlamıştır…)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

12 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir