Kurtlar Vadisi Filistin filmindeki işaretler


Kurtlar Vadisi Filistin’i izlediniz mi? Üçgen içinde “C” (veya hilal) işaretleri, gözler mözler havada uçuşuyor, daha doğrusu bu simgeler özellikle gösteriliyor. Nedir şimdi bu, üçgen içinde “C” nin bizim bilmediğimiz özel bir anlamı mı var? Veya filmi yapanlar birilerine “sizin üçgen içindeki gözünüzü çıkarır yerine hilal koyarız” gibi bir mesaj mı vermeye çalışmışlar? Aha da ben deliyim, bu da kuyuya attığım taş, buyrunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

10 Yorum

 1. Ramazan dedi ki:

  Caner, nasıl çıkaracağız bu taşı şimdi? :)

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Abi ben elbirliğiyle şeyederiz diye düşünmüştüm :)

 3. A. Tahir İnce dedi ki:

  Aklıma CMYLMZ ‘ ın lafı geldi “Düşünsün dursun pezeve**ler” :)  

 4. Kamil dedi ki:

  Caner senin yüzünden iyice paranoyağa bağladık. Nerde gözlü üçgenli simge görsek tilki gibi kulaklarımız dikilir oldu ya.

 5. Halis Elciman dedi ki:

  Kameranın yerleşeceği konumları belirlemek için üçgen içinde C yapmış olabilirler mi Caner? Bu arada captcha kodunda şu an EZ4N yazıyor, üstünde de IX çizgileri var. Bu blog iyice gizemli bir yere dönüştü bak benden demesi (:

 6. ahmettatar dedi ki:

  Böyle gözden falan bahsedince sürekli aklıma eskiden duvar halıları olurdu ya da duvara asılan tablo gibi ayet ve dua yazıları taşıyan büyük boyutlu panolar olurdu çocukluğumda gittiğim her evde görürdüm hemen hemen köylerde özellikle muhakkak olurlardı.. Çoğunun üzerinde bir el ve elin ortasında göz simgesi olan bir resim vardı Allah’ın dediği olur yazıyordu hatırladığım kadarıyla o resmin altında.. Her göz piramitteki göz değil zannımca yani..

 7. Ahmet dedi ki:

  Nerden ne çıkacağı belli olmadığı için bir şeye güvenip “Bunda bişey yoktur.” dememeli. Bir süre takibi kesin takibi kestikten sonra takip ettiğiniz şeylerle ilgili hiçbir şey sizi ilgilendirmeyecek, ya da siz “Acaba bunun altında birşeyler var mı?” diye düşünmeyeceksiniz.

 8. Esat Tanören dedi ki:

  Caner senin gözünde göz değil ha, nerden görüyorsan bunları, algıda seçicilikte zirve yaptın hocam. Farkında mısın bilmiyorum ama tam istedikleri yere gidiyoruz, yani herşeyi yapan illuminati. İnanmamızı istedikleri bu, olmayan bir şey. Onlar istediği gibi at koşturacak suçu varlığı (bugün için) tartışmalı birilerine atacaklar, bizde filmlerde üçgen, piramit, göz, 7 kollu şamdan, 6 köşeli yıldız arayacağız, :)

  Bunlar yani orada savaşan arkadaşlar zaten genetik olarak aynı kökten değiller mi ya? Yani o kadar benziyorlar ki, hani belki mitleri de aynıdır, onların piramit içinde gözüne karşı müslüman olanlar da hilali koyuvermişlerdir, olabiler mi?

 9. Akın dedi ki:

  Caner’in C si ?

 10. vinsmoke dedi ki:

  Üçgen içinde C harfi denizcilikte kullanılan bir terimdir; rotada doğru yıldıza kilitlenip yolu bulmak demektir

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.