Kurtlar Vadisi Filistin Orijinal Fragman

Kurtlar Vadisi Filistin Orijinal Fragman
Baya bir bekledik ama beklediğimize değecek bir film geliyor gibi. Kurtlar Vadisi dizisinin takipçisi değilim ama filmlerini kaçırmam. Zira dizi dediğin her hafta bir bakıma mecburen çekiliyor ve zaten senaristler bir yerde tıkandığı için çoğunlukla kısır döngüye giriyor. Filmde ise durum farklı; daha yüksek bütçe, daha geniş zaman ve on kaplan gücünde itina söz konusu. Ayrıca kimse size “acaba bir sonraki bölümde ne olacak” gibi gereksiz bir merak aşılamıyor.

Filmin şimdiden çok hoşuma gideceğini hissediyorum. Görsel efektler, konu, Mavi Marmara gemisinde yaşanan olayların birebir canlandırılması mevzuları bir tarafa, biri çıkıp “pırasanın İsrail ve Amerika ile aramızı açma potansiyeli var” dese onu da çok severim. Film 28 Ocak’ta vizyona giriyor, kaçırmayın derim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. bymfy dedi ki:

    Caner abi kesin sinemadayız bu filim dünyayı sallamalı çok gerçekçi efekteler ve doğru senaryola biz değil bollywood’u     hollywood sallarız .  bu film insanlığa bir mesajdır.

  2. Teknotrik dedi ki:

    Pana Film Gercekten bu sefer kaliteyi yakalamış gözüküyor. Türk sinema tarihinde yer edecek bir film olacağından eminim. Holywodda kimmiş hem ıraka girerler , hemed ırakla ilgili film yapıp ıraklıyı terörist gösterirler hem japonyaya atom bombası atarlar hemde filmini yaparlar. Biz en azından haklının yanında hakkımızı sorguluyoruz. Haksız odluğumuz halde haklı gözükmeye çalışmıyor devletin politikası olsun diye yalan söylemiyoruz. Dünyanın gözünü boyamaya çalışmıyoruz.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir