Kurumsal firmalar için araç takip sistemi: Turuncu Araç Takip

Kurumsal Firmalar İçin Araç Takibi

Araç takip filosu geniş olan şirketler, yüksek sayıda araçlarla sürdürülen faaliyetlerden ötürü ciddi bir gider kalemi ile karşı karşıya. Bunu ortadan kaldırmak mümkün değil mi? Bilgi işlem altyapısı ile, filonuzda yer alan birçok araç için kaliteli bir takip sistemi geliştirilemez mi? Senelerdir kullanılan bir yöntem bu alanda var, ilk olarak Avrupada ve ABD’de büyük firmaların test ettiği ardından da dünyaya açılan araç takip yöntemi ile, artık her şirket araçlarının an be an nerede olduğun görebiliyor, hangi hızda hangi koordinatta ne yöne ilerlediğini görebiliyor.

Bir ulaşım operasyonu esnasında, yapabileceğiniz en iyi iş araçları takip etmektir. O an nerede olduklarını, acil durumlara göre alınabilecek önlemleri ya da verimliliği artırabilmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için hangi rotaları etkin bir şekilde kullanabileceğinizi görebilmeniz adına, günümüzde araç takip sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemi tercih eden firmalar, alanında lider sayılabilecek önemli firmalardır. Bundan dolayı da işini büyütmek, rakiplerini geride bırakmak, daha iyi bir nokta yakalamak isteyen markalar bu sistemi kesin bir şekilde tercih etmektedir. Faydalarından bahsedeceğiz ancak araç takip sisteminin en net faydalarını, kullandığınız taktirde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Pek çok farklı sektörden müşterisi var

Turuncu Araç Takip Sistemleri, Türkiye’de bu alanda ilk sırada gelen firmalardan birisi. Şirkete, hangi sektörler bu alanda daha çok talepte bulunuyor diye sorduğumuzda aldığımız yanıt, hemen her sektör için bu sistemin ciddi anlamda popüler olduğu oldu. Lojistik sektörü ve alt birimlerinden rent a car sistemlerine, kurumsal firmalara, kamusal firmalara birçok alanda araç takip sistemi kullanılıyor. Eğer nasıl faydalar sağladığını merak ediyorsanız şöyle açıklayabiliriz, araçların fazla kullanımı, işin dışındaki kullanımının önüne geçilmesi, bir lojistik, ulaşım ya da rota operasyonu esnasında ulaşım birimlerinin nerede olduğuna yönelik bilgiler ve bu sayede daha verimli, daha yüksek düzeyde işler yapılması bu konuda size bir artı olarak döner. En son olarak da rent a car firmalarından söz edersek, geniş araç filoları olan firmaların yakıt giderleri çok fazla olduğundan ve kiralanan araçların kullanımlarına ilişkin detaylı bilgiye erişmek, hizmet kalitesini artırmak amacı ile bunu kullandığını görüyoruz. Yani faydaları çok fazla ve her sektörden firmanın işine yarar nitelikte. Bu konu ile ilgili bilgi almak, sektörel kullanımın faydalarını görmek için yine firma ile ile iletişime geçmenizi önerebiliriz.

Turuncu Araç Takip Sistemleri alanında lider

Araç takip alanında ülkemizde en iyi altyapıya sahip firmalardan biri, fiyatlandırma ve hizmet konusunda da en iyiler arasında yer alan Turuncu Araç Takip Sistemleri, farklı sektörden birçok firmanın tercihi. Yarım saat içinde tamamlanan montaj işlemi ile satış sonrası destek ile alanında lider araç takip firması, bu konudaki en ciddi yazılımı sunuyor. İster birkaç araç, ister onlarca araç için bu sistemi talep edin, modern takip ekranı ile anında tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Araçlarınız o anda nerede ve hangi yöne ilerliyor, araçlar hangi hızda, hangi saatler arasında kullanılıyor bunu anında öğrenebiliyorsunuz. Takip sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak, bunun dışında firmanın son derece uygun fiyatlarından haberdar olmak için hemen Türkiye’nin lider araç takip sistemleri firması Turuncu Araç Takip ile, web siteleri üzerinden irtibata geçin. İşlerinizde fazla masraf ayırdığınız kalemleri kısmak ve işinizi büyütmek için yapmanız gereken tek şey, hemen bugün tüm araçlarınızı takip edebilmenizi sağlayacak güçlü bir sistemi hayata geçirmek.

Daha detaylı bilgi için http://www.turuncuaractakip.com.tr/ adresini ziyaret edebilir, firmanın referanslarını inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir