Laptop çantamla çocuğunun kafasına çarptığım kadının ahı tuttu


Dün akşam mesai çıkışı yürüyorduk, bir yerde merdivenlerden çıkarken omzumdan sarkan laptop çantası annesinin elinden tutmuş yürüyen küçük bir kız çocuğunun suratına çarptı. Hepimiz şöyle bir durup birbirimize baktık, içim cız etti ama çok şükür çocukta bir şey yoktu. “Kusura bakmayın” falan diyecek oldum ama annesi illaki söylenmek gerektiğinden “Leptop çantası bir de yaaa” deyiverdi. Aslında boru değil içinde 17″‘lik makina, kablolar bilmem nelerle nerden baksanız 5-6 kiloluk çanta fakat olay yolda yürüyen herkesin başına gelebilecek türden bir kaza. O öyle deyince ben de “Kusura bakmayın hanımefendi fakat ne yapayım yani” dedim, “Biraz daha dikkatli olabilirsin kardeşim” dedi gitti.

Bugün laptopum yandı… Baya baya yandı… Öyle durduk yere fan kısmından takır tukur sesler gelmeye başladı sonra da dumanlar çıktı. Yani bu yazıyı size her zamanki gibi emektar leptopum aracılığıyla ulaştırmıyorum.

Böyle bir şeyin başınıza gelmesi için hiçbir zaman uygun zaman değildir fakat şu sıra gerçekten hiç sırası değildi. Aylardır büyük bir proje üzerinde çalışıyoruz ve önümüzdeki hafta içi bu projeyi hayata geçireceğiz. Kesin o kadının ahı tuttu. Halbusi teknik olarak onun çocuğu benim leptopuma kafa attı, yani bu hikayede esas mağdur olan benim.

Şimdi aleti 3. ve son kez garantiye göndereceğim, mümkünse de değişim talep edeceğim. İlk iki sefer aşırı ısınma sorunu yüzünden göndermiştim şimdi cayır cayır yandığı için göndereceğim. Bildiğim kadarıyla garanti süresi boyunca 3 kere aynı sorundan ötürü arızalanan teknolojik cihazların yenisiyle değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu. Yanlış mıyım? Bu konuyla ilgili bilginiz varsa her türlü önerinize açığım dostlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

20 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir