Wachowski “Biraderler” artık yok!

larry-wachowskiEvet, Matrix Serisi ve V For Vendetta filmlerinin yapımcıları olan Wachowski Brothers sanırım bundan sonra Wachowski Brother & Sister olarak anılacak. Çünkü Larry brother ufak bir operasyonla Lana Sister olmuş. Yok ben zaten anlamıştım V for Vendetta’da evinin gizli bölümlerinde Kur’an-ı Kerim saklayan adam aynı zamanda eşcinselliğin özgürce yaşanması gerektiğini vurguluyordu. Bu bir yana izleyenler bilirler film eşcinselliği böyle sevgi pıtırcıkları modunda lanse edip ne kadar “masum” bi’şey olduğunu vurgulayıp duruyordu.
lana-wachowski

Internette dolaşan bir habere göre bizim Larry (mi Lana’mı artık neyse) Los Angeles havaalanında ilk defa kadın olarak görüntülenmiş. Ne bileyim yazık yani bu zamana kadar durdunda bu yaştan sonra neden atraksiyona girdin. Ne demişler hem; kırkından sonra azanı teneşir paklar iki gözüm :)

Haber kaynaklarına ordan, burdan ve şurdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. HoTcHe dedi ki:

  Kız olunca daha güzel olmuş taş gibi hatun olmuşş:))
  Darısı Cemil İpekçi’nin başına :)))
  Lütfen arkadaşım böyle önyargılı davranıp yok teneşir paklar falan olmuyoo yani HoMofobikmisin sen :)))

 2. tbb dedi ki:

  para fazla gelince değişik zevkler peşinde koşmak istemiş besbelli. ama dönüşü olmayan bi yolda koşmaya çalışmış

 3. aht dedi ki:

  Wachowski Brother & Sister yanlış bir tabir wachowski sibling doğrusu

 4. pınar dedi ki:

  afferinn size caner
  larry mi lana mı artık neyse dediğiniz zat da çok ipledi zaten sizi.
  sizin ailenizden çıksa takarsınız bıçağı.. 

 5. Kakarotto dedi ki:

  Bizim Türk kızlarının %75.55643’ünden daha güzel sanki. :)

  • mfi dedi ki:

   bu haberi yeni görüyorum resimlere baktım biraz dedimki türk kızlarından daha güzel :D aynı yorumu paylaşmışız :)

 6. Oğuzhan dedi ki:

  Şahsen Hoşgörü ile karşıladım diyebilirim. nede olsa bu onun kendi şahsi fikri ve görüşüdür. biz onu yargılayamayız. ne olmuş yani bayan olduysa? nedir yani çok mu göze batar oldu bırakın bu homofobik olaylarını yahu onlarda insan sadece tercihleri ve istekleri doğrultusunda böyle bir yola gitmiş ne yapcaksınız yani size ne zararı kadının. boşverin zaten o açıkladı neden böyle bir değişim yaptığını açıkladı herkeste öğreni uzun süredir tedavi görüyormuş hormonlar alakalı heralde güzel bir bayan oldu umarım hayatında hep ve daim mutlu olur, şöylede bir olay var size soruyorum kendi aileniz içerisinde, böyle bir değişime gitmek isteyen kardeşiniz abimiz veya akrabalarınızdan olsa ne tepki verirdiniz ? ben biliyorum, ama yanlış insanların görüşlerine saygı duyun duydurun saygıyı öğrenin Ne demiş A.P.O AYRIM YOK, AYRIM GAYRIM YOK, NEDEN İNSANA SAYGIN YOK, ONU SEVSEN KAYBIN YOK! Benim fikrim şahsi olarak güzel bir bayan oldu bence oldu yani sizce bu çok sıradan değilde böyle ne biliyim yani sanki vampir görmüşte haç çıkarıyor gibi kadını dışlıyorsunuz ? insanları ayırmayın onları sevmeyi saymayı öğrenin siz böyle dışladıkça onlarda dertlerini anlatmaktan çekiniyorlar bil hassa korkuyorlar ve diyemiyorlar yani ben cinsiyet dediğin anda anında bıçağı saplıyosun !!! BE MÜBAREK DUR BİR derdini dinle Hasbinallah ya!!! dur yahu neymiş derdi niye böyle karara varmış dinleyin önce müsade verin ondan sonra zaten hak vericeksiniz öyle bir tercih yapmasının mutlaka bir sebebi vardır belki kendini erkek gibi değil kadınımsı hissediyor olabilir olamaz mı yani ? size göre olamaz, görüşünüze tüküriyim sizin!!! insanları böyle dışlayarak ne eldet ettiniz ki hadi diyelim öldürdünüz tamam ama ne uğruna hadi açıkla ? sadece kadın olmak istediği için mi yoksa bunu gururunuzama mı yediremediniz. a muhannetler! ne diyim ben başka. Lana Hanımın Annesi,Babası,Kardeşi bu durumu hoş görmüşler sizin o aile yapınız var ya hani herşeye bıçak asllayan öyle değilmiş ALLAHTAN! öyle olaydı vay haline iyi ki annesi babası kardeşi onu dinlemişte ona hak vermişler yahu zaten bir insan böyle bir karar vericekse mutlaka geçerli bir sebebi ve nedeni vardır. herkesi görüşler,düşünceleri öneri VS gibi diğer şeyleri ile yargılamak yadırgamak ne biliyim böyle dışlamak gibi şeyleri yapmaya devam ederseniz siz insanlığı hakikatten BİLMİYORSUNUZ bu yazdıklarımın hepsi HOMOFOBİK olanlara ve insanları dışlayanlara ve insanları hor görenlere, insanaları kendi fikirlerini beyan etmeden daha çorum demen hönk diyerek onları engellemeye çalışanlara ve HİÇ UĞRUNA ÖLDÜRENLERE gelsin.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.