Legrand Anahtar Priz

Türkiye de 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösteren Legrand şirketinin ülkemizde önemli yatırımları bulunmaktadır. Bufer olarak ülkemizde tanınmaya başlayan Legrand, zaman içerisinde Bufer markasını satın alarak Legrand A.Ş adı altında hizmetlerini sürdürmüştür. Legrand anahtar priz konusunda tamamen profesyonel çözümler sunan alternatif ürünleri, farklı dizaynları ve yüksek kalitesi ile anahtar priz konusunda sektörün devleri ile büyük rekabet içerisine girmiştir. Legrand anahtar prizler en prestijli projelerden talep gördüğü gibi aynı zamanda küçük bir ofis, mini kafeterya ve ergonomik yapılarda bile kullanılmaya başlamıştır. Legrand anahtar prizler özellikle şık tasarımları ve farklı modelleri ile ilgi çekmektedir.

Herhangi bir anahtar serisinin her renkte çerçevesi bulunmakta ve bu özelliği sebebiyle kullanılacağı yere göre mükemmel uyum sağlamaktadır. Çerçevelerde sunduğu renk seçeneklerinin avantaj sağlamasının yanı sıra çerçevelerde özel hammaddeler kullanarak da farklı tercihler oluşturmaktadır. Söz konusu özel hammaddeleri sıralamamız gerekirse; özel doğal taşlı legrand anahtarlar, özel ağaçlardan oluşan legrand anahtarlar, özel mermer grubuyla oluşturulmuş legrand anahtarlar, kristal ve düz cam çeşitleri ile oluşturulmuş legrand anahtarlar corian ve plastik gibi ürünlerden oluşturulan legrand anahtar serileri özel projelerde çok şık görüntülere ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Bu anahtar serilerinin başlıca ürünlerinden biri de legrand valena gurubudur. Valena anahtar prizlerin ana renkleri valena beyaz ve valena bej olarak sunulmaktadır. Valena serisi çerçeve konusunda renk çeşitlerine ve bahsettiğimiz özel malzemelerden oluşan çerçevelere sahiptir. Mekanizma ve çerçeve olarak ayrı satılan valena serisi ülkemizde legrand anahtar priz serilerinin arasında uzun yıllardır en çok tercih edilen seri olmayı başarmıştır. Özellikle konut, residence gibi alanlarda tercih edildiği gözlenen valena serisi diğer bir çok alanda da kendine yer edinmiştir. Legrand anahtar serisinin modüler ürün grubunun ismi sistem armada şeklindedir. Legrand sistem armada serisi modüler anahtar priz seçeneklerinin çerçeve ve kaide ile bütünleşmesi ile birlikte özel gruplar oluşturabilme seçeneği sunulmaktadır.

Armada serisi ile bir ofisteki masa altına, o masada kullanılacak elektrikli ürünlerin ve data sistemleri çözümlerinin oluşmasına olanak sağlayabilirsiniz. Legrand armada standart renk olarak beyazı tercih etmiştir. Armada serisi plastik dlp kanallar ile uyumlu olarak da kullanılmaktadır. Sıva altı ve sıva üstü çözümler sunan sistem armada serisi modüler ürün anlamında tüketicinin en çok kullandığı ürün gruplarından biridir. Firmamız somelpa elektrik legrand anahtar priz serilerinin stoklarında bulundurmakta ve bu ürünlerin satışına ciddi önem vermektedir. Profesyonel satış ekibi ve uzman teknik kadrosuna sahip somelpa elektrik legrand valena ve sistem armada anahtar priz serilerinde projelerinize özel keşif hizmetleri ve fiyat çalışmaları sunulmaktadır. Somelpa elektrik uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

www.somelpa.com.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir