Lolipoptan heykel yapan çılgın sokak sanatçısı

Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir arkadaş. Adam lolipopu –son derece komik biçimde– ağzında evirip çevirip müşterisinin heykelini yapıyor. İnternet icat edilmeden önce dünyanın öbür ucundaki insanlar kim bilir daha nice ruh hastalıklarına imza attı da haberimiz olmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Bilgehan dedi ki:

  Hadi canım demek istiyorum. Gerçek olabilir mi?

 2. kralizasyon dedi ki:

  Daha videoyu açar açmaz gülmeye başladım 10dk oldu hala gülüyorum :D Gözümdem yaş geldi gülücem diye :D
  Tamam güldük eğlendikte bunu nasıl yapıyor. Nasıl bir dili var adamın öyle!?

 3. Esat dedi ki:

  Bende hadi canım diyorum, çünkü muhtemelen şekerler özel üretim falandır, o çıkan şeyin şeker olduğu bile muallak, şekerse bile sert içerikli bir şeker önce bu kalıba dökülüp üzerine farklı kıvamda bir şeker ile top şeklinde kaplanıyordur, bu ihtiyar üçkağıtçıda ağzında evirip çevirip yumuşak kısmı sıyırıyor veriyor eline al senin heykelin :) ha kadınsa yaptıran ne oluyor? Bence üzerindeki kağıtlarda bir şekilde bellidir, direkt seçiyor, ya da kadın kafası olanlardan seçtiriyordur, yav az mı üçkağıtçı görmedik Galata köprüsünde :) Hadi diyelim gerçek, bir kere yapamadı ki, adamın kulakları o küçük heykel/şekerdeki gibi kocaman değil, aha yapamadı işte.

 4. remre dedi ki:

  fake lan bu.. kamera hiç oynamasın, bütün şekeri ağzına atsın da görelim z harfi bile yapamaz.. yapsaydı acun getirirdi türkiye ye zaten…:)

 5. fatih dedi ki:

  tövbe estağfurullah ne biçim bişidir bu yaaa yesen yenilmez yemesen günah atmak zorundasın para vermem ki buna ben haaa bunu ağzıyla değilde makina ile yapsa acayip yerim ama böyle de yenmez ki :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir