Lüks, marka ve moda tutkunlarının yeni adresi: AlaMarka.com


AlaMarka alışılmış özel alışveriş klüplerinin arasından bir bakışta sıyrılan, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle bağımlılık yaratmaya aday yeni ve eşsiz bir sistem. Kullanıcılarına kampanya ve boutique olmak üzere iki ana başlık altında çok çeşitli avantajlar sunuyor. Kampanya bölümünde bir çok ürün ve hizmet için %80’lere varan oranlarda alışveriş imkanı sağlarken, boutique bölümü seçkin hizmetlerin ve lüks markaların indirim fırsatlarını marka tutkunlarıyla buluşturmak üzere itinayla hazırlanmış.

AlaMarka’yı benzerlerinden ayıran en belirgin özelliği ise rahatına ve zevkine düşkün üyelerine sağladığı özel servis hizmetleri. Bu hizmetler sayesinde yüksek standartlara alışkın kullanıcılar hiç bir ekstra çaba sarfetmeden; lüks otomobil (Limuzin, Hummer vb.), helikopter ve özel jet kiralama ayrıcalıklarına sahip oluyor. Yani artık A’dan Z’ye eksiksiz bir iş gezisi veya gökyüzünde görkemli bir evlilik teklifi için kimden yardım alabileceğinizi biliyorsunuz.

Site moda takipçileri için de oldukça geniş bir içeriğe sahip. İlgiyle takip ettiğiniz TV şovundaki ünlünün giydiği kıyafetten, bir moda dergisinde rastladığınız çantaya, çalışmalarını çok beğendiğiniz haute couture tasarımcıya ait tasarımlardan, moda dünyasının nabzını tutan ünlü markalara kadar modaya dair ne varsa hepsi yine AlaMarka’nın fırsat havuzunda sizleri bekliyor.

AlaMarka dünyasına hemen bu bağlantı aracılığıyla katılabilir ve sağladığı eşsiz fırsatlardan vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitede halen sürmekte olan bir yarışmadan da bahsetmekte fayda var. 15 Mart 2011 tarihine kadar siteye en çok arkadaşını davet eden üyeler iPAD veya PlayStation 3 kazanma şansı yakalıyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.