Macera dolu Amerika!


Gerçekten insanların dış görünüşlerine bakıp bir şeyler söylemek çok ayıp, çok kötü bir şey ama gelin görün ki şu siteye giripte vatandaşların tiplerine bakıpta yorum yapmamak mümkün değil. Aslında nutkunuz tutulacağı için yer yer yorum bile yapamayabilirsiniz :) Allah günah yazmasın ne diyim.

People of Walmart diyim, bakın diyim :)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Recep İvedik karakterini hayvan üstü bulup, bu nidüğü belirsiz amip nazarında göze alınacak canlı türevlerinin yaşadığı memleketi, daha bir iştah ve samimiyetle isteyenler. Alın size Amerika! Haa madonnası beyoncesi de var tabii, ama çöpçülük yapmaktan veya sokağın bir köşesinde “Ben nerde yanlış yaptım” şarkısını söylemekten vakit bulursanız gidip görmeye çalışın.

    Yazının amacını saptırmayayım, 2 numaralı teyze dizilerden fırlamış gibi ama sitede çok daha acayip kareler var. Kendinizi kaptırırsanız bütün sayfalara bakmak zorunda kalabilirsiniz :)

  2. HOTCHE dedi ki:

    O 2 numaralı teyzeye GA-GA OH LA LA yazmışlar :)) Ahahahahhaa yinemi LAdy  Yinemi Gaga şekerrim :)) FAvorimsin teyzee.. Yakında bende böyle takılıcam bi fan olaraktan :))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir