Manyaklığın lüzumu yok


Şu tabloya göz ucuyla bakarken bile soluğum kesiliyor, bu insanların derdi ne Allah aşkına?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Samet ATABAŞ dedi ki:

  Birde adam rahat uzanmış kitap okuyor :)

 2. Atakan Kandemir dedi ki:

  kazaara uyusan dönme şansın yok,  kemeri memeri vardır belki düşmesinler diye de arkadaş güven mi olur, kemer açılır, yatak yırtılır, ip çözülür, çaktıkları yer çatlar, taş düşebülür, ayı çıkabülür mazallah :)

  bu arada bazen bu güvenlik soruları doğru cevaplandığı halde hata, genel kültürün sıfır falan diye uyarı veriyor, ayar oldum ha :D hıyarın diğer adı salatalık, başbakanın ikinci adı Tayyip. Büyük küçük harf ayrımımı yapıyor acaba caner..

  • Caner Öncel dedi ki:

   Yok Atakan büyük-küçük harf ve Türkçe karakterlere duyarlı esnek bir sistem normalde ama Session ile ilgili bir problem var sanırım (http://prntscr.com/676l2). Sayfayı yenilemiş olabilirsin, başka bir şey olmuş olabilir onu inceleyeceğim.

   Bu arada başka bir şey isteseymişsin, slogan yarışmasının asil oyunculardan birine ulaşamadım 3. kitabı sana göndereceğim. İstersen iletişim bölümünden açık adresini ve telefon numaranı gönder kitabı yarın kargoya vereyim :)

 3. hacı ökkeş dedi ki:

  “Şu tabloya göz ucuyla bakarken bile soluğum kesiliyor, bu insanların derdi ne Allah aşkına?”

  Bir derdinin olmaması olabilir mi?

 4. ahmettatar dedi ki:

  Yazık ya adamların evi yok..:) Adamlar belli ki dağcılar dağa tırmanıyorlar kaç gün sürüyor kim bilir arada mola verince geri aşağı inip aşağıda mı uyusunlar??? Ne yapsınlardı Caner orda mola veriyorlar işte.. Hadi diyelimki dağda değilde ormanlık bir yerdeler fotodan tam belli olmuyor orda ormanlık arazide inşaatda yapamıyorlar birde tehlikeli yaratıklardan korunmak için en güvenli yer sarp bir yamaç, aşağısı uçurum.. Hiçbir vahşi yaratık cesaret edipte onların yanına yaklaşamaz.. Orda güvenle uyuyabilirler.. Ben şahsen ormanda uyuyamam bu yüzden izci olamadım inanırmısın..:) Ama ormanlık arazinin yakınında böyle sarp bir yamaç birde adamların ki gibi malzemelerim olsa gönül rahatlığıyla uyuyabilirdim.. Tabi biraz tırsardım düşermiyim ki uykudayken acaba diye düşünerekten ama.. En azından saldırıya uğrama korkusu taşımazdım..:)

 5. ErcanSss dedi ki:

  “yatacak yeriniz yok uleynnn” demişler.
  onlarda gerekeni yapmış.

 6. Semih dedi ki:

  Yaparmıydın desen yapamazdım ama yapmak istiyorum şuan ;)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir