Mardin’i hiç böyle görmüş müydünüz? (Redbull: Parkour in Mardin)


Hayatımda iki veya üç kereden fazla Redbull tüketmişliğim yoktur ancak itiraf etmeliyim ki Türkiye ile ilgili bu tür etkinlikleri vesilesiyle kendilerine çok pis sempati duyuyorum. Mükemmel bir video yapmışlar ya, Mardin’e bir kere daha hayran kaldım, masal kitaplarından fırlamış bir şehir gibi.

Video Ryan Doyle isimli parkur sporcusunun etrafında dönüyor (yok mu hani şu yeni moda binaların tepelerinde seken tipler, onlardan işte). Valla bence bizim Kültür ve Turizm Bakanlığı tanıtım filmi çekmek için hiç uğraşmasın derim, direkt Redbull ile anlaşsın on numara bir tanıtım filmimiz olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Caner ben askerliği Mardin’de yapmıştım ama bu herif kadar gezebilme şansım olmadı biliyomusun, her hafta çarşılar kilitli zaten kaç saat çarşı izni varki çay iç yemek ye bitiyordu izin.. Ama birkeresinde Mezopotamya Rallisi düzenlenmişti 1.cisi (ben biraz geç gittim de askere ) neyse işte o zaman gezmiştik bayağı bi o arabaların geçtiği dar sokaklardan bizde peşleri sıra Mardini turlamıştık arkadaşlarla.. Bu videoyu seyredince nostalji oldu biliyomusun ne biçim gözlerim doldu.. Ama bir sinema bile yoktu biliyomusun sinir oluyordum, 3M MİGROS var ama sinema yok hay ben böyle yatırımcı zihniyetin deyip dururdum..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir