Mayo ve deniz şortu seçiminde öne çıkan konseptler

Yazın gelmesiyle plaj giyim ürünleri içinde seçim yapmak en kararsız bırakan konulardan biri olabilir. Bununla birlikte, deniz şortu ve mayolar, modası asla geçmeyecek parçalar. Erkekler için hem konforlu hissetmek, hem de plajda adım atarken tarzı ortaya koymak adına tercih edilen mayo ve deniz şortları bu yıl da popüler. Uzun deniz şortu, iddialı bir parça olması ile öne çıkarken, mayolarda ise yenilikçi konseptler var. Baba oğul mayo setleri bunların başında geliyor. Peki, mayo ve deniz şortu alanında bu yıl neler öne çıkacak?

Baba Oğul Mayo Konsepti

Plajda, havuz başında yazın en eğlenceli zamanları geçiyor. Ailece gidilen tatillerde, bu özel anları unutulmaz kılan detaylar içinde ise, baba oğul mayo kombinleri geliyor. Baba oğul mayo modelleri, genel olarak aynı tasarımın yetişkin ve çocuk mayo formunu bir araya getiriyor. Bununla birlikte, herhangi bir modelden ziyade uzun seneler boyu kullanılabilecek kalitede bir mayo seçmek önemli.

Baba oğul mayo ürünlerinde, kaliteli kumaş formu ile hızlı kuruyan, yüzme esnasında iyi bir deneyim sunan Vilebrequin ürünleri farkını ortaya koymak isteyenlerin tercihi. Geniş tasarım seçenekleri barındıran mayo, Avrupa’nın moda akımlarından ilham almış konseptler barındırıyor. İç astarı ve diğer özellikleri ile en iyi deneyimi sunan father son mayo koleksiyonları, baba oğul mayo şort almak isteyenlere hitap ediyor.

Uzun Deniz Şortu

Deniz şortu, plaj giyim modasının en önemli parçalarından biri. Uzun deniz şortu, hem bir plaj giyim ürünü hem de günlük giyimde tercih edilebilen bir tarza sahip olması ile öne çıkıyor. Uzun deniz şortu modelleri, havuz başında, deniz kenarında vakit geçirirken iddialı, yüzerken ise konforlu olmak isteyenlerin tercihi. Terlik, güneş gözlüğü, şapka gibi farklı aksesuarlarla birlikte kimliğini ortaya koymak isteyen erkekler için önemli bir seçim olan uzun deniz şortu modelleri bu yıl da popüler olacak.

Tek başına kullanılabileceği gibi, atletler ve yazlık ferah tişörtlerle de kombinlenebilen uzun deniz şortları, bu yılın en iddialı parçalarından. Uzun deniz şortu satın alırken tasarım, birçok kişinin önemsediği bir konu. Buna ek olarak, şortun hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahip olması, iç astarın cildi rahatsız etmeyecek konforlu özelliklere sahip olması da önemli. Bu nedenle uzun deniz şortu satın alırken, marka ve model kalitesine özen gösterilmeli.

Plaj giyim ürünlerinde, baba oğul mayo gibi özel ürün seçeneklerinin yanı sıra, uzun deniz şortu gibi popüler seçenekleri Vilebrequin online satış mağazasında keşfedebilirsiniz. Zamansız tasarımlarla üretilmiş, birbirinden özel ürünler erkekler için harika seçenekler barındırıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir