Monster iş istasyonu ile iş hayatını yeniden keşfedin 

Gelişmiş performans ve üstün başarı sağlayan Monster Workstation modelleri ile yoğun çaba gerektiren işlerin kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. 

Grafik ve tasarım ile ilgili sektörlerde yoğun iş yükünü ve üstün güç gerektiren programları çalıştırmak için tasarlanmış workstation adı verilen Monster bilgisayarlar ile kaliteli ve başarılı işler ortaya koyabilirsiniz. Workstation yani iş istasyonu anlamına gelen bu bilgisayarlar sayesinde uzun uğraşlara gerek duymadan, bilgisayarı ve kendinizi yormadan işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Monster dizüstü iş istasyonu modelleri sayesinde yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde fikirlerinizi geliştirebilir, üç boyutlu ortamlara aktararak ilerlemeyi izleyebilirsiniz.

Profesyoneller İçin Verimli Çözümler

Monster’ın geliştirmiş olduğu iş istasyonu laptoplar sayesinde korkulu rüyanız olmuş olan programları artık sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Üst düzey bir performans gerektiren gelişmiş uygulama ve programların, mobil iş istasyonu seçenekleri ile rahatça üstesinden gelebilirsiniz. Fokus Bilgisayar ‘a ait dizüstü ve masaüstü bilgisayar ve PC bileşenleri ile ilgili uluslararası bir marka olan Monster, geliştirdiği workstation seçenekleri ile verimli ve etkin çözümler ortaya koyuyor. Intel, NVidia, Kingston, Hitachi gibi sektörünün öncüsü firmalar ile çalışan firma, geliştirdiği bilgisayarlar ile iş yükünüzü hafifletiyor ve daha etkili bir hale getiriyor.

İş hayatında hızın ve performansın son derece önemli olduğunu bilen ve bu konuda geliştirdiği workstationlar ile kullanıcısının yanında olan Monster, ürettiği Tulpar serisi bilgisayarlar ile her zaman güçlü performansta işlem yapabilme olanağı sağlıyor. Yüksek verimli, saatlerce, aylarca çalışabilen workstationlar ile işlerinizi hiç aksatmadan ve verimli bir şekilde halledebilirsiniz. Profesyonellerin seçimi olan Markut M7 V1.4, kullandığı yüksek çözünürlüklü NVidia Quadro ekran kartları ile yüksek performansta çizim, tasarım ve render işlemleri yapabilmenizi imkan veriyor.

16k x 16k’ya varan doku ve yüzey işleme sayesinde yüksek çözünürlük ve görüntü gerektiren işlemlerin üstesinden başarıyla gelmenize yardımcı oluyor. Nvidia ölçeklenebilir geometri motoru sayesinde ise büyük ölçekli modellerde ve alanlarda etkin bir çalışma yapabilmenizi imkan tanıyor.

Monster iş istasyonu laptop modellerini http://www.monsternotebook.com.tr/workstation-is-istasyonu.html adresinden inceleyebilirsiniz.

İş Hayatınızda En Yeni ve En İleri Teknoloji ile Tanışın

Mimari, grafik tasarım, medya, üç boyutlu görselleme ve tasarım gibi sektörlerde gerekli başarıyı ve kaliteyi yakalamanız için tasarlanmış Monster iş istasyonu modelleri ile üstün güç gerektiren birçok işlemin kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Adobe, Autodest, Solidworks gibi firmaların geliştirdiği programları rahatlıkla çalıştırabilir, fikirlerinizi geliştirebilirsiniz.

Mimaride kullanılan Revit Architecture ve Naviswork, üc boyutlu görselleme için gereken 3ds Max® ve ürün tasarımında işinize yarayan Solidworks, Catia, Keyshot ve ANSYS gibi birçok yüksek performans avcısı programı başarıyla ve gönül rahatlığı ile çalıştırabilirsiniz. Sihirli dijital dünyalar yaratmak ve hayal gücünün sınırlarını zorlamak için profesyonel bir Monster iş istasyonu ile etkin çözümler üretebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.