Mormani’den oyun faresi kazanan şanslı arkadaşımız belli oldu

Evet değerli arkadaşlar, heyecanla beklediğiniz an sonunda geldi. “Yeni yarışma: Mormani’den A4 Tech Bloody R8 Gaming Mouse hediye ediyoruz!” başlıklı yarışmamız nihayet sonuçlandı ve kazanan arkadaşımız belli oldu. Yeminle söylüyorum saatlerdir geçerli katılımları ayıklamak için mesai harcıyorum. Bir dahaki yarışmamızda (evet çok yakında yeni yarışmamız başlayacak, bu vesileyle müjdesini vermiş olalım) bu kadar uğraştırmayacak bir şeyler yapmaya çalışalım, bu şekilde gerçekten çok yorucu oluyor.

Neyse gelelim sonuca. Bu sefer farklı bir şey yapacağım ve kazanan arkadaşımızı yukarıdaki video aracılığıyla duyuracağım. Böylelikle hem daha heyecanlı olur hem de şimdiye kadarki yarışmalarımızı nasıl sonuçlandırdığımızı gözlemleme imkanınız olur diye düşünüyorum. Ayrıca bu seferki çekilişte hiç olmadık bir anda akla hayale gelmeyecek bir saçmalık oldu, onunla ilgili de yorumlarınızı bekliyorum.

Tüm katılımcılarımıza ve bu etkinliği düzenlememize olanak sağlayan değerli Mormani ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum. Kazanan arkadaşımıza hayırlı uğurlu olsun, yeni canavarını güzel günlerde kullansın, kullandıkça bizi hatırlasın. Kendisine yine önceki yarışmalarımızda olduğu gibi sonucu e-posta aracılığıyla bildireceğiz, şu andan itibaren 1 hafta içerisinde dönüş olmaması halinde, hediye 97 numaralı yedek talihlimiz Hakkı Gürkan TÜÇEL‘e devrolacak.

Herkese bol Egonomik’li günler!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir