Mozilla Firefox ile daha gelişmiş bir web deneyimi


Tarayıcı savaşlarının hiç olmadığı kadar kızıştığı bir dönemde yaşıyoruz ve internet kullanıcılarının bir çoğunun aklında aynı soru var: Hangi tarayıcıyı tercih etmeliyim?

Uzun yıllar Internet Explorer’ın kölesi olmuş ve hatasını geç farketmiş bir kullanıcı olarak bugün bilgisayarımda Safari’den Maxthon’a kadar bilinen bütün tarayıcıları bulunduruyorum. Bunda tasarımlarımı farklı tarayıcılarda test etme ihtiyacımın da etkisi var tabi. Fakat hem işimi yapmama olanak sağlayan hem de kullanım alışkanlıklarımı değiştirmemi beklemeden gündelik hizmetime amade olan tek bir tarayıcım var: Mozilla Firefox

Firefox ve kankası Firebug olmadan benim için her şeyin biraz eksik olduğunu söyleyebilirim. Bunlara son zamanlarda bir de 3 boyutlu görünüm özelliği eklendi ve bu üçlü artık tam anlamıyla vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor.

İster acemi olun ister ileri düzey bir internet kullanıcısı, siz de yolunuza kaprissiz, kişisel bilgilerinizi toplamakla ilgilenmeyen, tek amacı size daha gelişmiş bir web deneyimi sağlamak olan bir tarayıcıyla devam etmek istiyorsanız Firefox’a terfi etmeyi düşünebilirsiniz.

Firefox’un en son sürümünü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla indirebilirsiniz:
http://www.tamindir.com/firefox/

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir