Muradıma erdim: Otlu peynirim geldi

Yeminle söylüyorum bazen böyle bir siteye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her ay reklam gelirlerinden üç aşağı beş yukarı 10.000 TL para kazandırıyor olması bir yana, memleketin ve hatta dünyanın dört bir yanından süper ötesi güzel insanlarla iletişim kurmama olanak sağladığı için gerçekten çok mutluyum. Böyle güzel anların paylaşılmasına vesile olduğu, uzakları yakın ettiği için ayrıca sevinçliyim.

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Van’dan otlu peynir istiyorum demiştim. Sağolsunlar bir çok okurum bu konuda yardımcı olabileceklerini ilettiler ve fakat sevgili Vedat Avcı memleketin öbür ucundan, taa Erzurum’dan kalkı hiç üşenmeden peynirimi buldu ve 2 günlük kargo yolculuğuna uğurladı. Nasıl mutlu olduğumu anlatamam, çocukluğumda kalan o tadı hiç unutmamışım. Sanki daha dün maç arasında mutfak balkonundan içeri atlayıp, anneme yakalanmamak için aceleyle ekmek arası yapıp ayaküstü gömmüşüm gibi.

Aslında o yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra peynir elime ulaştı ancak şu ana kadar bununla ilgili bir yazı yazabilecek fırsat bulamadım. Bu vesileyle sevgili Vedat Avcı’ya canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Sizler de “La bu oğlanın övdüğü şey neymiş böyle” diye düşünecek olursanız ve yolunuz Kocaeli taraflarına düşerse buyrun gelin beklerim.

On bin TL reklam geliri kısmına takılan arkadaşlar da hesap yapmayı bırakabilirler, şaka şaka yok öyle bir gelir rahat olun. En fazla beş bin…

otlu-peynir-2

otlu-peynir-3

otlu-peynir-4

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

 1. Muhammed A.

  Mesajının sonunu okuyana dek otlu peynir aklımdan çıkıp gitmiş, aklım 10.000TL kısmında takılı kalmıştı. :D

 2. Hakkı Gürkan TÜÇEL

  Yazının başlangıcındaki 10.000 TL gelir takıldı kafama ve diğer yazdıklarınıza odaklanamadım :) Resimlerden, tadı böyle ekşiymiş gibi duruyor. Doğru mudur?

 3. Vedat

  Afiyet olsun Caner yazıyı görünce şaşırdım doğrusu. Bu arada sözümde hala aklımda. güzel bir otlu peynir arayışındayım onuda ayarlayacam inşallah

 4. Şenol Şengül

  Caner hem sende hemde blog da gerileme var sanırım, daha geçen gün bana reklam geliri 20.000 diyordun.

 5. Mertcan Eyriyer

  Caner abi seni vatan haini ilan ediyorum :D İlgi çekmeyi ne kadar da iyi biliyorsun sonra bide “Şaka şaka 10 değil 5 diyorsun” :D Bu “10 değil 9” demek gibi :) Peyniri ilk defa öyle görüyorum doğrusu şunuda belirtiyim 4.resim patlamış mısır sandım :D

  Afiyet olsun bandıra bandıra ye :)

 6. ahmettatar

  Caner yediğin içtiğin senin olsun afiyet bal şeker olsun da bu laptopun yanında fazladan bir klavye niye onu anlamadım..?

  • Caner
   Yazar

   Sağolasın Ahmet, buyur gel beraber olsun :)

   Laptopun klavye düzeni dandik olduğu için ve ben kod yazdığım için kendi alıştığım düzendeki o klavyeyi kullanıyorum.

   • ahmettatar

    O da güzelmiş.. Bende dedim herhalde kahve falan döküldü üstüne çalışmıyor klavye kısmı o yüzden ekstra klavye var dedim ama öyle değilmiş..:)

 7. Hakan

  Valla helali hoş olsun. Bende blogger’ım ama 10.000 TL kazanamıyorum :) Yalnız şöyle birşey var, blogunuza ilk defa girmeme rağmen bir türlü çıkamadım :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir