Muradıma erdim: Otlu peynirim geldi

Yeminle söylüyorum bazen böyle bir siteye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her ay reklam gelirlerinden üç aşağı beş yukarı 10.000 TL para kazandırıyor olması bir yana, memleketin ve hatta dünyanın dört bir yanından süper ötesi güzel insanlarla iletişim kurmama olanak sağladığı için gerçekten çok mutluyum. Böyle güzel anların paylaşılmasına vesile olduğu, uzakları yakın ettiği için ayrıca sevinçliyim.

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Van’dan otlu peynir istiyorum demiştim. Sağolsunlar bir çok okurum bu konuda yardımcı olabileceklerini ilettiler ve fakat sevgili Vedat Avcı memleketin öbür ucundan, taa Erzurum’dan kalkı hiç üşenmeden peynirimi buldu ve 2 günlük kargo yolculuğuna uğurladı. Nasıl mutlu olduğumu anlatamam, çocukluğumda kalan o tadı hiç unutmamışım. Sanki daha dün maç arasında mutfak balkonundan içeri atlayıp, anneme yakalanmamak için aceleyle ekmek arası yapıp ayaküstü gömmüşüm gibi.

Aslında o yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra peynir elime ulaştı ancak şu ana kadar bununla ilgili bir yazı yazabilecek fırsat bulamadım. Bu vesileyle sevgili Vedat Avcı’ya canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Sizler de “La bu oğlanın övdüğü şey neymiş böyle” diye düşünecek olursanız ve yolunuz Kocaeli taraflarına düşerse buyrun gelin beklerim.

On bin TL reklam geliri kısmına takılan arkadaşlar da hesap yapmayı bırakabilirler, şaka şaka yok öyle bir gelir rahat olun. En fazla beş bin…

otlu-peynir-2

otlu-peynir-3

otlu-peynir-4

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir