Müzik yapardım ben


Uzun zamandır altyapılarımdan bazılarını Youtube üzerinden gavurlar dinliyor, biraz da bizim insanımız dinlesin dedim :) İşin aslı bu altyapıları zamanında yabancı kulaklar için hazırlamıştım o açıdan beğenir misiniz bilmem. Gavurlar altyapı için çoğunlukla GTA San Andreas‘tan ilham aldığımı düşünseler de ben oyun çıkmadan önce hazırlamıştım.

Youtube kanalım: http://youtube.com/caneroncel

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. şeyda dedi ki:

  hımmm hoş müzikler haketen . web tasarımcılıının yanında dj likte de iyi bi kariyer yapabilirisn sanki :D

 2. HoTcHe dedi ki:

  Dirty Sound Beatin favorimdir.. Wuuww şimdi dinleyince bile tüylerim diken diken oldu… ogünler canlandı gözümde..
  İlk tanıştığımıız günlerde demircide ve manisada en çok dinlenilen beatti ve hayran üstüne hayraaaannn olmuştum sana Canercazım.. sadece ben değil herkes.. Süpersonik büyük patlama bu altyapıyla yapılan parça olucaktı adım gibi eminim..
  İşte sana cii floww aaa aa oooww yeni nesil hipaapta elçi yankı bandroooll :D Her zaman ki gibi yine Uydurmuşta olabilirim sözleri ama böyle hatırlıyorum ben..

 3. Caner Öncel dedi ki:

  Gurban olurum Hatcecan, nası böyle bi anda gittim bende o günlere ya anaa fena oldum walla duygulandım kıııız :D Walla hafızan da on numara benden iyi hatırlamışsın “işte sana cii floow…” Vay Hatcecan ya :) Ama merak ettim biz konserde söylemişmiydik bunun üstüne?

 4. lil jon dedi ki:

  g-flow olayını yankı olayını okudum… bergama falan filan… bergamada oturuyorum… eğer görüyorsan msn mi eklerseniz sevinirim…( geek g-flow gerek yankı ekibinden biri..) ( artı çok kısa oldu ama uzun yazmıştım ve kodu yanlış yazdın diyince bende uğraşmadım anlatçak ve sorcak çok soru ve konu var )
   
  rohat_rap( at) hatmayil.kom

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.