Müziklerinizi ve müzik arşivinizi MusicBee ile organize edin


MusicBee benim şimdiye kadar rastladığım alanındaki en başarılı program. Özellikleri saymakla bitmeyen program sayesinde; müzik katologları oluşturabilir, mp3 dosyalarınızın taglarını toplu olarak değiştirebilir, bul-değiştir ve benzeri bir çok özelleştirilebilir script ile dosyalar üzerinde çoklu işlemler yapabilir ve hatta CD ripleyebilir / yazabilirsiniz. Ben mp3 taglarını dosya isimlerinden alma özelliğini çok beğendim. Malumunuz sevdiğiniz bir şarkı çalarken oynatıcı ekranında .:: wWw.EMpiÜç.Kom ::. gibi saçma sapan ibareler görünmesi oldukça can sıkıcı, binlerce şarkınız varsa hepsini tek tek düzenlemeniz de mümkün değil.

MusicBee’nin en beğendiğim özelliklerinden birisi de arayüzünün tamamen özelleştirilebiliyor olması. Karanlık ve aydınlık skin seçenekleri ile aklınızdaki “müzik programı” görünümüne sahip olabiliyor, dilerseniz program paneli konumlarını da değiştirebiliyorsunuz.

İçerdiği özelliklere göre oldukça hızlı ve stabil çalışan programı varsayılan müzik oynatıcınız olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımınıza sunduğu farklı ebatlardaki oynatıcı ekranlarını yine dilediğiniz özelliklerle donatabiliyorsunuz. Bu konuda da benim gibi sıkı bir AIMP kullanıcısının bile aklını çelebilecek kadar başarılı.

Ücretsiz olarak dağıtılan MusicBee hakkında daha detaylı bilgi almak ve indirip hemen kullanmaya başlamak için http://getmusicbee.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. fitne fücur dedi ki:

    Organize Oluyoruz albümü reklamı detected :D

  2. Sezer dedi ki:

    Deneyelim bakalım. Paylaşım için teşekkürler Caner …

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir