Nanoteknoloji ile asla ıslanmayan nesneler

Adamlar yapmışlar azizim, el bezinden civatalara, duvarlardan eldivenlere kadar uygulandığı alanlarda hiçbir şekilde su tutmayan nanoteknolojik bir madde geliştirmişler. Videoda son derece ilginç örnekler yer alıyor, sıvının zeminin ortasında toplandığı ana özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Ahaha dökülen damlalar resmen yürüyor arkadaş :D Çok manyak bişeymiş…

 2. Bilgehan dedi ki:

  Bunu arabaya uygulayacaksın, yıkamadan kurtulacaksın:)

 3. Şenol Şengül dedi ki:

  Türkiye’deki bir fuarda da bunun tanıtımı yapılmıştı yerli bir firma tarafından.

 4. kralizasyon dedi ki:

  Ayakkabı iyi olmuş, kirlenme derdi yok :D

 5. ahmettatar dedi ki:

  Caner sanırım bir tür vazelin gibi birşey sürüyorlar o malzemelere yani nanoteknoloji ile üretilen o kadar malzeme varda bizim mi haberimiz yok adam eski püskü bot giymiş çamura batıyor bişey olmuyor ne ara ürettilerde eskitmiş herif o botu..? Bence birtür kaplama söz konusu yani en azından o bot eskiyinceye kadar eski bir geçmişi yoktur sanıyorum bu teknolojinin.. Gerçi nanoteknoloji adını çok eskiden beri amerikan filmlerinde duyarız ama onlar hep birşeyler yiyen sonra çoğalan minik böcekler benim bildiğim..:) Bu sıvı geçişini engelleyen şey başka bir şey olmalı sanıyorum..

 6. kemal dedi ki:

  @ahmettatar videoda zaten senin söylediğin maddenin özelliklerini uygulanabilitesini anlatıyor. Zaten videonun sonunda telle site falan vermişlerde fiyat vermemişler.
  Birde bunu 4-5 senedir bizdeki bir iki meşhur giyim firması su geçirmez nanoteknolojili kıyafetler falan diye satıyor. Demekki teknoloji bayadır var ama üretimini kolaylaştırdılar artık. Ama daha uçan arabaya erişemedik.

 7. Oguzhan dedi ki:

  NeverWetTurkey.com adresinden ulasabilirsiniz.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.