Nerf oyuncakları ile kapışmaya var mısın?

nerf-silahlari Nerf Oyuncakları ile Kapışmaya Var mısın.?
Nerf bir oyuncak silah markasıdır. Birbirinden farklı yeteneklere sahip oyuncak tabanca, tüfekler gün geçtikçe yepyeni yetenekleri ile dikkat çekiyorlar. Nerf oyuncakları yanlış seçim yapıldığında kullanılamayabilir. Ancak seçim doğruysa heyecanlı kapışmalar sizi bekliyor.

Dünyanın önde gelen oyuncak firmalarından Hasbro’nun en çok önem verdiği markalardan biri olan nerf oyuncakları hızlı gelişimi ile dikkat çekiyor. Çok basit tekli küçük dart atan silahlarla başlayan süreç, inanılmaz bir aşama kaydetti. Nerf silahlarını yakından takip edenler olarak bu gelişimi hayranlıkla izliyoruz.

Bildiğiniz üzere Nerf oyuncaklarının bazı serileri var. Dart Tag, Vortex, Super Soaker ve Nerf N Strike Elite serileri gibi. İçinde bulunduğumuz 2013 Mart döneminde Nerf N-Strike Elite Serisi oldukça gündemde.

nerf-oyuncak Bunlardan en önemlileri genel olarak çok beğenilen Strongarm, Firestrike, Stryfe, Rough Cut, Stockade ve Diatron silahlarının ayrı ayrı güzel özellikleri var. Dilerseniz tabanca şeklinde isterseniz tüfek şeklinde olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin Strongarm dönen namlusu ile seri atış yapabilme ve daha uzağa atabilme özelliği var. Firestrike ile hedef ışığı ile düşmana ışığıyla nışan alıp, hedefi şaşırmazsınız.

Bu özellikler karşısında çocukların nerf oyuncaklarına ilgi duyması çok doğal. Özellikle TV reklamlarını izleyip Dart tag serisine yada N strike serisine uzak kalabilmek hiç mümkün görünmüyor. Bu durum karşısında pes eden babalar, kendilerine, çocuklarına ve diğer tanıdıklarına birer nerf oyuncağı alıyor, farklı takımlar kurup adrenalin dolu keyifli dakikalar geçirebiliyorlar, elbette nerf oyuncakları sayesinde. Siz de bir nerf satın almak isterseniz burayı tıklayarak online satış mağazasına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. adige dedi ki:

    bu başlık ile alakasız olacak ama, bir zamanlar ahşap yap-boz tarzı bir zımbırtının reklamını yapmıştın. o konuyu bir türlü bulamadım. yardımcı olsanda şu zımbırtının sitesini bir yazıversene. :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.